Gunna Chorna змінює зовнішність та музичний стиль у новому кліпі

Gunna Chorna змінює зовнішність та музичний стиль у новому кліпі

“Файно, файно коси заплітала”: співала молода яскрава галичанка Gunna Chorna у своєму хіті “Файно” та навалювала дівочий хіп-хоп. Це було у 2022 році.

Сьогодні Ганна презентує перший реліз у новому 2023 році – нова зачіска, новий образ, нове звучання. Романтична естетика та дівочий плач під біт Krechet’а.

Як ти ми любиш” — це продовження стилю артистки у більш романтичному напрямку, але із збереженням у ній використання львівського діалекту (ґвара) та галицьких етнічних мотивів у поєднанні із сучасним звучанням. Солодку мелодічну поп-хвилю у треці розбавляє ритмічна читка, що надає треку емоційності та динаміки. Пісня “Як ти любиш” — це любовне послання артистки коханій людині.

У відеокліпі на пісню артистка з’явилася в оновленому образі – без знакових кіс, а з короткою зачіскою, а спортивний стиль в одязі змінила на вишуканий жіночий стиль львівської пані.

“Трек та кліп працюють на контрасті. В треці я співаю про щасливе кохання, а в кліпі зображена історія дівчини, яка через біль та розбите серце спочатку омила свою душу слізьми, полюбила себе, а потім вирушила на зустріч щасливому коханню у прекрасній сукні та з новою зачіскою”, — говорить Gunna Chorna

Не дивлячись на те, що кліп знятий на локації, він просочений атмосферою міста Лева, що за вікном. Вишукані образи з естетикою минулого сторіччя, ретро телефон та стіни готелю на самій площі Ринок.