“Розмивають творчість”: Геля Зозуля розповіла про ставлення до реміксів

"Розмивають творчість": Геля Зозуля розповіла про ставлення до реміксів

Молода українська співачка Геля Зозуля привідкрила таємницю свого сценічного імені та розповіла, як ставиться до популярності реміксів. Про це стало відомі у подкасті порталу “МУЗВАР”.

Виконавиця привідкрила завісу, що її справжнє ім’я Ангеліна. А от псевдонім Зозуля з’явився завдяки популярному українському народному інструменту.

“Звати мене Ангеліна. Геля – на честь бабусі псевдонім. А Зозуля – на честь інструмента зозулиця. Там шість дирочок таких і можна грати. Небагато мелодій на ній заграєш, але це класний інструмент”, – зазначила співачка.

Окрім оригінальної творчості, Геля Зозуля активно створює і ремікс-версії своїх пісень. Разом з рімексером KAVA співачка оновила трек “Колір музики”, який одразу потрапив у TikTok та YouTube-тренди.

Щодо власного ставлення до реміксів співачка зазначила: “По факту, ремікси розмивають творчість. Особливо ті ремікси, де на голос накладений суперефект. Людина слухає ремікс, а потім не може впізнати тебе. А це твоя пісня, робота, а потім люди кажуть: “А ти не так її заспівала”. Але я рада, що з’явився ось такий ремікс. Він мені дуже подобається, класно слухати його в машині”.

Нагадаємо, раніше Геля Зозуля випустила кліп “Весела пісня”, головну роль в якому зіграв популярний блогер Тарас Нестеренко.