Голос українського народу у пісні SHYMAN і Lada Sing “Дай мені”

Голос українського народу у пісні SHYMAN і Lada Sing “Дай мені”

Зараз Україна переживає важкий період, коли війна відбирає найцінніше. У цей нелегкий час музикант SHYMAN і талановита співачка Lada Sing об’єдналися, щоб представити спільну композицію під назвою “Дай Мені”.

Голос українського народу у пісні SHYMAN і Lada Sing “Дай мені”

“Дай мені” – це пісня-молитва за врятоване життя та за можливість повернутися до рідної сім’ї. Це не лише музичний твір, а й голос багатьох сердець, які прагнуть перемоги та миру. Це пісня про цивільних жителів, військових, медиків, волонтерів, евакуйованих — про тих, хто безперервно бореться зі смертельними випробуваннями щодня. Ця композиція описує ті емоції та переживання, які супроводжують кожен день, а також ті події, які назавжди викарбовано в  серці кожного українця. “Дай мені” – спроба висловити спільний біль, сподівання на перемогу та мир в Україні, надію на світле майбутнє.

SHYMAN та Lada Sing – двоє молодих музикантів, яких об’єднує не лише любов до музики, але й спільні цінності, незламна воля, віра в перемогу добра над злом. А волонтерська діяльність та підтримка військових, поєднали артистів, щоб записати разом потужну пісню “Дай мені”. 

Нагадуємо, SHYMAN – виконавець, який завоював серця слухачів своєю музикою та потужними текстами пісень. З початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України він випускає переважно патріотичні пісні. “Твоя війна”, “Контрнаступ”, “Реве Ревучий”, присвячені незламному духу наших воїнів та всього українського народу. SHYMAN активно займається волонтерською діяльністю, беручи участь у благодійних концертах та організовуючи благодійні заходи для збору коштів на потреби Збройних Сил України. Завдяки виступам гурту SHYMAN був придбаний моторний човен для військових на херсонському напрямку. Також закриті багато різних потреб та зборів.

Lada Sing – молода українська співачка з надзвичайною силою голосу та неповторною харизмою. Lada – активна волонтерка та блогерка, яка об‘їздила майже всю Європу, даруючи українську пісню людям. Вона відвідала гарячі точки донецького напрямку, де разом з Культурним десантом давала концерти для військових. Однією з улюблених форм волонтерства для співачки є виступи для дітей. Вона регулярно відвідує дитячі будинки та інші заходи, де надає свою підтримку та любов дітям, які їх потребують. Lada була учасницею 13-го сезону вокального проєкту “Голос Країни” у команді наставниці Наді Дорофєєвої, де її виконання авторської пісні “Галактика” вразило аудиторію.

«Ідея записати композицію у співпраці зі співачкою виникла одразу при написанні,  — розповів SHYMAN. – Коли я побачив виступ Lada Sing на вокальному проєкті “Голос Країни”, зрозумів, що саме її мелодійний голос зможе передати всю емоційну глибину цієї серйозної пісні. Lada – це образ України, а ця пісня — голос країни, яка живе в умовах війни, голос кожного з нас».

«У ці важки часи нам всім потрібне натхнення, — зазначає Lada. –  Такі пісні вкрай важливі зараз. Багато людей, коли вже не залишається нічого, тільки остання надія, звертаються до Бога. Я вірю в те, що коли ми будемо багато молитися, це нас скоріше приведе до перемоги. Раніше, я не вірила в силу молитви, поки не почала це практикувати».

Слухайте пісню “Дай мені” від SHYMAN та Lada Sing на всіх основних музичних платформах, включаючи Spotify, Apple Music та YouTube Music за посиланням та додавайте цю потужну композицію до свого плейлиста!