Гордон “знявся” у кліпі гурту GannaBaby

Український гурт GannaBaby презентував іронічну пісню про виживання на карантині

Український гурт GannaBaby презентував іронічну пісню про виживання на карантині

GannaBaby інтригують і набирають обертів перед виходом нової платівки. Нещодавно, в день народження фронтвуман Ганни Нелуп молодий київський гурт презентував іронічну пісню «Квіти (Не за бабки!)», а сьогодні випустив не менш іронічне DIY-відео на неї.

Пандемія вдарила по культурній сфері найбільше, залишивши артистів без заробітку — із пустими кишенями та без можливості творити далі. GannaBaby в іронічній манері запевняють: за бажання заробити гроші на музику можна (і треба) у будь-який спосіб. Навіть продаючи оберемки квітів автомобілістам у заторах.

«Карантин та відміна майже всіх масових заходів суттєво вплинули на життя й діяльність діячів культури. Тому питання на тему «Чим ти зараз займаєшся?», «Звідки береш гроші на життя?», «Як виживаєш?» і подібні все більше й більше привертають увагу широкого загалу. Це наша іронічна відповідь усім, хто цікавився, як виживають GannaBaby», — пояснюють учасники гурту.

На відміну від кліпів «Класні лосіни» та «ЛЖБЧ», «Квіти (Не за бабки!)» — це DIY-відео в рамках плейлиста соціально-іронічних короткометражок на YouTube гурту. Знімали роботу GannaBaby, заручившись лишень власними силами та креативом. Головною і, по суті, єдиною локацією відео стала квартира фронтвумен гурту Ганни та прибудинкова територія.

?DORECHI? у відео використані не живі, а паперові квіти. Адже GannaBaby пропагують своєю творчістю екоусвідомлені меседжі: сортувати сміття, долучатися до всеукраїнських прибирань у парках, не зривати живі квіти, а тим більше — конвалії, що занесені в Червону книгу України.

Нагадаємо, що, попри карантин і локдаун, GannaBaby не зупиняли двіж та максимально виклалися у 2020-му. Музиканти видали два успішних танцювальних хіти — «Класні лосіни» та «ЛЖБЧ» разом із яскравими кліпами на них, запалили на Respublica FEST та назнімали гігабайти креативного контенту. А сьогодні гурт на низькому старті — він закінчує роботу над новою платівкою в студії Revet Sound.
Переходьте за посиланням на YouTube, дивіться DIY-відео, слухайте пісню на стрімінгах та лишайте віртуальні екоквіти в коментарях під постами в Instagram GannaBaby чи Facebook: GannaBaby.