Гурт B# презентував дебютний сингл “Get Out”  про наслідки медіа безграмотності у суспільстві

Гурт B# презентував дебютний сингл “Get Out”  про наслідки медіа безграмотності у суспільстві

B# – рок тріо з Києва, що грає альтернативний рок у жанрах панк, поп-панк, гранж та пост-гранж. Хлопці з гучним бекграундом заснували гурт у грудні 2022 року.

“Ми пишемо пісні бо маємо, що сказати. А хто розподілить цю думку з нами – це вже на розсуд слухача – байдуже, чи це буде підліток, який втомився від буллінгу в школі, чи викладач з теорії комунікацій, який неодмінно помітить згадку про роботу Хермана та Хомскі”, – коментують учасники гурту.

Get Out дебютний реліз гурту про наслідки медіа безграмотності у суспільстві та до чого вона може призвести, коли нема розуміння, що, де та з якою метою сказано. Це гімн проти політичного свавілля, бюрократії та пропаганди спрямованої на розподіл людей з метою контролю, влади та заробітку. Тому що занадто просто завоювати довіру, коли ми всі ізольовані один від одного. Та разом ми здатні чинити опір, вигукуючи прямо в обличчя: “Валіть звідси!”.

“Наша унікальність в наших піснях. Інші виконавці чомусь відмовляються їх грати. Доводиться за це братись власноруч”, – додають виконавці.