Гурт MAXA презентують свій новий трек ексклюзивно у Spotify

Український гурт МAХA презентує свій перший англомовний сингл «Paradise»

Український гурт МAХA презентує свій перший англомовний сингл «Paradise»

Український гурт МAХA презентує свій перший англомовний сингл «Paradise». Реліз першого міжнародного синглу має незвичну особливість, як для артистів українського шоу-бізнесу. 

Гурт презентував сингл «Paradise» ексклюзивно для стрімінгової платформи Spotify. Вже зараз сингл отримав позитивний відгук та підтримку закордонних кураторів музичних плейлистів.

«Експерименти – це частина життя кожного з нас, чудовий спосіб вийти із зони комфорту та отримати нові емоції. Хтось вже робив TikTok-альбом, хтось NFT-релізи, але ми не чули, щоб хтось з українських артистів робив ексклюзивні прем’єри в Spotify. Тому, разом з нашою командою, вирішили спробувати та стати першими в Україні. Хочемо створювати не тільки цікавий музичний контент, але і підходити нестандартно до реалізації промо – головне не боятися почати», – коментує фронтвумен гурту, Марина Остапенко.

На підтримку «Paradise» гурт презентує відеороботу, яка доповнить музику візуальними образами. Разом з екранізацією МАХА відкриють трек для прослуховування й на інших музичних платформах.

Нагадаємо, свій крайній міні-альбом гурт МАХА презентував на початку грудня минулого року, тим самим зробивши підсумок свого наймістичнішого року. Вже цієї весни гурт планує відкрити себе по-новому, презентувавши акустичну версію ЕР «2020».