Гурт “MOLODI” презентує чуттєву пісню “кіно” 

Гурт “MOLODI” презентує чуттєву пісню  "кіно" 

Нова пісня гурту “MOLODI” є відображенням спільного болю усіх українців. “кіно” — це пісня-питання, яка від початку і до кінця тримає атмосферу невизначеності, смутку, можливо навіть депресії. Ці емоції доводиться відчувати при втраті близьких людей.  Майже щодня в новинних пабліках ми читаємо про втрати та для багатьох, на жаль, це стало трагічною буденністю всього українського народу.

З самого початку повномасштабної війни хлопці втратили спільного друга, Кирило втратив батька, які знаходилися у Маріуполі.

“Ми писали її у той період, коли відчуття були максимально загострені, і емоції від пережитого за час війни вирвалися і перетворилися на таку мелодію і такий текст. Ця пісня — дзеркало наших почуттів”, — ділиться думками Іван.

“За Маріуполь болить, за людей, які знаходяться в оточенні окупантів. Дуже теплі спогади пов‘язані з цим містом і вони ніяк не збігаються з дійсністю, котру я бачу на фото і відео зараз. Мама та бабуся, на щастя, виїхали, а тато зниклий безвісти. Ще у місті залишився і не може виїхати рідний брат. Йому там важко, але він в мене сильний і ніколи не зізнається, що йому тяжко”, — розповідає Кирило.

Робота над композицією “кіно” розпочалась ще пів року тому, влітку. Але тільки зараз вони наважилися заспівати цю пісню на широкий загал. Зміст пісні для гурту має особливого значення. 

У пісні є слова: 

“Закрите вікно все одно дає прохід для світла”   про темні часи кожного українця. І здається, що чорна смуга ніколи не закінчиться. Але настане день і буде біла смуга. Нам дані ці контрастні кольори “чорний” та “білий”  для того,  щоб всі могли оцінити переваги добра на фоні болю. Моменти меланхолії цілком є нормальним для таких часів. Дозвольте собі цей стан.

“Час лікує, але рани не загоїлися. Ми впоралися з депресією та смутком. Треба йти далі. Допомагати країні, розвивати українську музику”, — кажуть музиканти.

Аранжування та саунд-продюсування, як раніше, гурт “MOLODI” робив власноруч. Зараз музиканти активно готують сольний альбом.