Гурт «Native One» презентує сингл «Незламне місто», присвячений незламному місту Харків

Гурт «Native One» презентує сингл «Незламне місто», присвячений незламному місту Харків

20 березня гурт «Native One» презентував новий сингл “Незламне місто”, присвячений місту-герою Харкову, який не скорився, а дав потужну відсіч агресору. Місту, яке наразі живе у зоні постійної підвищеної небезпеки. Та попри це Харків дихає вільно, тут відчувається сила, дух свободи та побратимства. 

«Харків — місто мого дитинства та юнацьких років, місто моїх перших злетів та падінь, помилок та успіху. Обертаючись назад, я часто згадую, яким був Харків у той час. На жаль, Харків у 90-ті та 00-ві був дуже зросійщеним містом. У свої студентські часи я прийняв принципове рішення повністю перейти на українську у побуті, боротися та плекати нашу культуру, а також спонукати інших до цього. Моє рішення тоді викликало подив у більшості земляків, навіть у близьких товаришів. Мені довелося зіштовхнутися з відчуттям, ніби ти чужий у себе вдома. Втім, це не змінило мого єдино правильного рішення. Я дуже радію тому, що ця моя принциповість суттєво посприяла моєму особистому становленню, допомогла знайти однодумців та побратимів, а також позитивно вплинула на позицію людей з мого оточення ще задовго до 2022», — розповів Сергій Чепіга.

«Час і болючі події посприяли викоріненню «совка», зросло покоління свідомих, талановитих, яскравих людей, які цінують свободу та незалежність, які ніколи не підкоряться російському ворогу. Харків дуже змінився і став тим містом, де тепер відчуваєш особливий дух свободи та незламності. Наша пісня про рідне місто і тих прекрасних, сильних людей-відчайдухів, на плечах і щоденних зусиллях яких тримається справжній незламний український Харків. Хочеться процитувати Миколу Хвильового: «Хай живе дух неспокою» у кожному з нас!», — поділився артист. 

Робота над піснею тривала кілька місяців, композиція видозмінювалася за формою, але не за ідеєю. Музичним продюсером синглу та автором аранжування є уродженець Харкова Микита Рубченко. Над записом вокалу та зведенням працював інший харківʼянин – Олександр Захаров. До проєкту були залучені англійський звукорежисер Grant Ransom (відомий своїми роботами з U2) і студія Metropolis London Music. Сингл «Незламне місто» є наступним кроком, який продовжує розкривати музичне бачення Native One – робити нешаблонну і якісну інді-рок музику.

Окрім пісні, гурт «Native One» презентує кліп, автором ідеї якого виступив Сергій Чепіга, а режисером Влад Петриченко. Зйомки тривали кілька днів у різних локаціях Харкова. Мета відеороботи – показати Харків 2024 року, яким він є, як живуть, працюють і продовжують боротися його люди. Також кліп наводить історичний ракурс, що підкреслює глибоке українське коріння міста та згадує його видатних діячів минулого.

«Незламне місто» – це пʼятий сингл гурту «Native One», який доступний для прослуховування на всіх музичних платформах.