Гурт PROBASS ∆ HARDI та НАОНІ представили новий музичний напрям “UKROBASS”

Гурт PROBASS ∆ HARDI та НАОНІ представили новий музичний напрям "UKROBASS" у Києві

29 черня в Україні відбулася історична музична подія. Гурт PROBASS ∆ HARDI разом з Національним Академічним Оркестром Народних Інструментів України (НАОНІ) офіційно презентували новий музичний напрям і назвали його “UKROBASS”!

Ця подія відбулася під час презентації однойменної концертної програми яка пройшла в Києві, на концертному майданчику “Поляна ВДНГ“.

“”А ЩО ТАК МОЖНА БУЛО?” Це головна фраза яку мали сказати гості нашого концерту після завершення програми”, – говорять учасники гурту Probass ∆ Hardi.

Гурт PROBASS ∆ HARDI та НАОНІ представили новий музичний напрям "UKROBASS" у Києві

“Наша мета робити впізнану українську музику! Використовувати етнічними мотиви, інструменти, гармонії перероблювати і поєднувати їх зі своїм баченням електронної музики, року, хіп-хопу та багатьох інших музичних стилей і напрямків, створюючи таким чином щось абсолютно нове. Нам важливо щоб люди, при прослуховуванні нашої музики відразу розуміли яку країну вона представляє! Нас мають чути”, – розповів керманич гурту Артем Ткаченко.

Варто зауважити: на цьому заході, як і на абсолютно всіх концертах Probass ∆ Hardi вже традиційно відбувся благодійний аукціон, де були представлені унікальні лоти від гурту: офіційна марка “Доброго вечора ми з України” від Укрпошти та концертна електрогітара Артема Радіонова, гітариста гурту.

Кошти, вилучені з цього аукціону, спрямовуються на допомогу ЗСУ.

Гурт PROBASS ∆ HARDI та НАОНІ представили новий музичний напрям "UKROBASS" у Києві

Маючи свій музичний напрям, українці стають більш помітними та впізнаваними в усьому світі, а додатково привертають увагу світової спільноти до війни, яка є головною бідою кожного українця і українки!