Гурт “sexnesc” випускає новий сингл “LM”

Гурт "sexnesc" випускає новий сингл "LM"

Гурт sexnesc випускає новий сингл “LM”: захоплююча історія пристрасті та кохання до диструктивного та шкідливого, того що зпалює тебе зсередини.

Гурт "sexnesc" випускає новий сингл "LM"

Дата релізу: 28.05

Рок-гурт “sexnesc” представляє свій новий сингл “LM”, який вийде 28.05. Ця пісня, виконана в жанрі альтернативного року, розповідає історію кохання до дівчини та її улюблені цигарки LM. Однак, за зовнішньою простотою назви приховані глибокі почуття та особлива історія. Кохання не завжди цілюще, воно відрізняється від того, що ми уявляємо доки справді не зустрічаємо його, є серед нас ті, хто обирає для себе щось диструктивне, саморуйнівне та любить це всім серцем, ми не завжди здатні відмовитись від того, що любимо, навіть якщо це вбиває нас. Це історія саме про таку любов, коли ти згораєш зсередини але продовжуєш слідувати за своїми почуттями.

“LM” – це пісня, що об’єднує пристрасть, самовіддане кохання та самопожертву. Натхнення для створення цієї композиції прийшло від любові одного з учасників гурту до своєї дівчини, яка обожнює цигарки LM. Через цю пагубну звичку автор передає всю глибину своїх почуттів, відображаючи унікальність їхніх стосунків. Красу неідеальності нашої природи, справжню картинку реальності, яка набагато складніша, ніж ми завжди уявляємо.

Музичний стиль пісні поєднує живі та електронні інструменти, створюючи новий, більш електронний та хітовий звук. Це поєднання надає “LM” сучасного звучання, яке водночас зберігає автентичність рок-музики.

Цікаві факти про створення пісні:

Процес створення “LM” був сповнений експериментів. Пісня записувалася в студії з використанням як живих інструментів, так і електронних засобів. Це дозволило досягти унікального звучання, яке захоплює з перших нот і тримає увагу до самого кінця.

Автори пісні прагнули передати не лише текстову історію, а й створити емоційний зв’язок зі слухачами через музику. 

Про гурт “sexnesc”:

Гурт “sexnesc” – це альтернативний рок-гурт, який відомий своїм оригінальним підходом до музики та здатністю створювати захоплюючі композиції чесної реальності з протестним настроєм. Цього року гурт випустив новий альбом і вже здійснив другий тур по Україні.

Плани на майбутнє:

Після виходу “LM” гурт “sexnesc” готується до виступу на фестивалі “Брудний пес”, де вони представлять свої найкращі хіти та нові композиції. Крім того, музиканти активно працюють над новими синглами та планують співпрацю з потужними артистами, щоб продовжувати дивувати своїх шанувальників.

Пісня “LM” буде доступна для прослуховування на всіх основних стримінгових платформах.