Гурт The HARDKISS представив кліп “Тільки там” та оголосив про акустичний тур

Гурт The HARDKISS представив кліп "Тільки там" та оголосив про акустичний тур

Гурт The HARDKISS представляє синґл «Тільки там». Це словами колективу, це пісня-стан та пісня-настрій, поєднана з фірмовим драйвовим звучанням The HARDKISS.

«Інколи в стосунках ми шукаємо не іншу людину, ми шукаємо інших себе. Інколи, для того, щоби навчитися цінувати те, що маєш, людина має прожити життя, пройти метаморфози. Інколи двоє мають відпустити одне одного, дати час аби зустрітися потім оновленими, сильнішими, здатними любити й віддавати по-справжньому», — розповідає історію пісні «Тільки там» фронтвумен The HARDKISS Юлія Саніна.

У відео на пісню The HARDKISS заклали стільки символізму, що його цікаво розгадувати та аналізувати. Кліп «Тільки там» — ілюстрація настрою самої пісні, щоденник історій, які вдалося зібрати за останні пів року. Тут і кадри улюбленого Києва, епізоди репетицій та концертних мандрівок, особисті переживання та трансформації.

«Ми зафіксували різні періоди та настрої людини. Прості та складні миті, з яких і складається життя», — продовжує Юлія Саніна.

Також у програмі “Сніданок з 1+1” Юлія Саніна анонсувала спеціальну акустичну програму Special Kiss. Вона відбудеться у невеличких камерних залах українських міст. Причина – безпека людей, тому і не ризикує збирати багатотисячні майданчики.

Нагадаємо, нещодавно Юлія Саніна була співведучою Нацвідбору-2024, у якому переміг дует alyona alyona та Jerry Heil.