“Я готовий життя віддати за тебе”: у Луцьку під час концерту YAKTAK одразу двоє військовослужбовців освідчились своїм коханим

"Я готовий життя віддати за тебе": у Луцьку під час концерту YAKTAK одразу двоє військовослужбовців освідчились своїм коханим

У неділю, 30 квітня, в РЦ “Промінь” у Луцьку під час концертів YAKTAK (Ярослава Карпука), два чоловіки зробили пропозиції руки і серця своїм коханим. 

Обидва хлопці – військовослужбовці, які наразі відстоюють нашу країну на фронті. 

Перший захисник за пару днів до концерту приїхав у відрядження і освідчився своїй коханій прямо під час події улюбленого виконавця дівчини, який розпочався о 16 годині. 

"Я готовий життя віддати за тебе": у Луцьку під час концерту YAKTAK одразу двоє військовослужбовців освідчились своїм коханим

Ти знаєш, як я сильно тебе люблю, я готовий життя віддати за тебе. Ти найгарніша, найчарівніша, найпрекрасніша, моя дівчинка. Ти вийдеш за мене?“, – сказав військовий.

На щастя, обраниця не роздумуючи одразу ж погодилася. 

Під час другого концерту о 18 годині, інша дівчина отримала пропозицію від свого коханого і другий герой також почув довгоочікуване “ТАК”.

Під пісню “Наречена” молодята станцювали разом.

Пісні YAKTAK дійсно можуть налаштовувати на романтичний лад. 

Радісно чути, що артист став причиною для таких прекрасних моментів в житті двох закоханих людей. Бажаємо парам щастя та гармонії в сімейному житті! 

Також нагадуємо, що подія у Луцьку це один з концертів у рамках першого туру YAKTAK містами України. Він також охопить: Рівне (05.05), Тернопіль (06.05), Хмельницький (07.05), Одеса (13.05), Вінниця (14.05), Чернівці (21.05), Кам’янець-Подільський (22.05), Ужгород (25.05), Київ (17.06) та багато інших.

*ЧАСТИНА КОШТІВ З КОНЦЕРТУ БУДЕ ВІДПРАВЛЕНА НА ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ, А ТАКОЖ НА КОНЦЕРТІ БУДЕ ІНІЦІЙОВАНИЙ ЗБІР КОШТІВ НА АВТО ДЛЯ СИЛ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ. 

Квитки за посиланням