«Я не від чого не ховаюся» – Alina Pash

«Я не від чого не ховаюся»: Alina Pash розповіла, як наразі відбувається розгляд справи про підробку документів на Нацвідбір та чому не має часу на особисте життя

Нам вдалось ексклюзивно поспілкуватись з українською співачкою Alina Pash та дізнатись, чи стоїть крапка у справах кримінального провадження щодо підробки документів на Нацвідборі-2022, коли планує випуск нового альбому та як задля зйомок нового кліпу перебувала 7 годин під водою.

Днями співачка випустила максісингл «Тіні забутих предків», до якого увійшло декілька різних версій однойменної композиції, з якою Аліна брала участь у Нацвідборі-2022. Окрім того, вона презентувала і відеороботу до пісні. Ексклюзивно для «МУЗВАР» співачка розповіла деталі зйомок, адже одна з їх частин проходили під водою в Італії. Підводне фільмування відбувалося в найглибшому у світі басейні з термальною водою Y-40.

«Це був мій перший надзвичайний досвід подібних зйомок. Мені несподівано зателефонував режисер Matt Evans (псевдонім українського кліпмейкера Геннадія Кравченка – ред.) та запропонував повністю на благодійній основі зняти відеокліп. Я навіть перепитала, адже створення кліпу – це затратний процес. Він підтвердив свою ініціативу, розповів ідею. Я особисто знімалась 7 годин під водою, у режисера – 14 чи 15 годин з аквалангом», – прокоментувала співачка. 

Щодо страху участі у подібних зйомках, Alina Pash прокоментувала, що завжди за творчу ідею, проте дуже переживала за стан свого здоров’я, оскільки перехворіла на отит і боялась, що хвороба може нагадати про себе.

«Я не від чого не ховаюся»: Alina Pash розповіла, як наразі відбувається розгляд справи про підробку документів на Нацвідбір та чому не має часу на особисте життя

«МУЗВАР» не міг пройти повз теми кримінального провадження, яке було відкрито після участі співачки у Нацвідборі через з’ясування факту підробки документів про перетин лінії розмежування з тимчасово окупованим Кримом. Виконавиця відповіла, що юридично ця тема ще наразі не закрита, як і офіційне закінчення співпраці з її партнером Андрієм Іноземцевим.

«Всі процеси ще відбуваються і я до них дотична… Я не від чого не ховаюся… Ми на зв’язку із Суспільним Мовником та у нормальних стосунках. Я їх розумію, а вони мене, вже все повноцінно прояснено. Єдине, що Національна поліція має зреагувати щодо документів. З моїм менеджером – ми ще в процесі прощання, але морально між нами будь-який контакт закінчений. Це назрівало ще і до Євробачення, тому Нацвідбір став такою своєрідною крапкою», – відверто розповіла Паш.

Співачка була однією з українських представників на угорському фестивалі Sziget. Попри прохання наших музикантів, фестиваль відмовився скасувати виступи російських виконавців, які не висловились на рахунок російсько-української війни. Частина українського суспільства розкритикувала українських музикантів, говорячи, що своєю участю легалізували росіян на події. Alina Pash коментує, що своїм виступом прагнула звернути увагу угорців до України, адже вважає, що вони – нація, яка вміє думати, а отже до них ще можна достукатись.

«Я не від чого не ховаюся»: Alina Pash розповіла, як наразі відбувається розгляд справи про підробку документів на Нацвідбір та чому не має часу на особисте життя

«Була мета – ми хотіли показати Україну саме так, розказати угорцям, до яких ще є шанс достукатись, адже нашій країні потрібно звучати всюди. Україна не має пропадати з медіапростору, особливо таких великих європейських фестивалів наших сусідів, які мають бути нашими союзниками. І ми маємо робити все для того, щоб угорці, які потерпають від російської пропаганди, таки могли обирати і думати. А ці люди вміють думати. Ми потрапили у більшість місцевих ЗМІ після Sziget. Мене навіть угорські прикордонники на кордоні впізнають. Моя мама володіє угорською і нещодавно, коли ми перетинали кордон, вона почула, що вони говорять про мене. Пропустили, все нормально, але я боялась, що після виступу може щось статись, не дай Бог – не в’їзд», – прокоментувала співачка.

Також у серпні Alina Pash стала учасницею фестивалю Burning Man, який приходить у пустелі Блек-Рок (штат Невада, США). Виконавиця зазначила, що такі міжнародні виступи мають можливість спілкування з іноземцями та нагадувати, що війна в Україні продовжується. За її словами, інформаційне поле у світі після семи місяців повномасштабного вторгнення “втомлюється” від війни в Україні.

«Я не від чого не ховаюся»: Alina Pash розповіла, як наразі відбувається розгляд справи про підробку документів на Нацвідбір та чому не має часу на особисте життя

Щодо майбутніх творчих планів співачка повідомила, що навесні 2023 року готує вихід нового альбому. Паш обіцяє здивувати слухачів несподіваним звучанням. Окрім того, у альбомі плануються й фіти. За словами Аліни, вона думала, що в її творчості ера фітів тимчасово “стає на паузу”, проте досі не може встояти, коли чує потенційно класний трек.

«Не виходить у мене це, бо коли я чую щось класне, то мені все одно, скільки підписників у людини, скільки ще чогось… Якщо це класна пісня, я у неї увіллюсь та зроблю максимальне від себе. Тому в альбомі будуть фіти з новими українськими артистами. Я вірю в них та нішу, яку вони займають», – розповіла Паш для «МУЗВАР».

Співачка підкреслила, що за останні два роки відбулась трансформація її особистості, що і повпливає на музичну складову її проєкту. До того ж Alina Pash зізнається, що настільки заглиблена в музику, що не має часу на інші сфери життя та навіть на особисті стосунки.

«Два роки свого життя я маю конкретну внутрішню та душевну трансформацію… Вона пов’язана і з особистими драмами, і шляхом до своїх цілей та мрій. Розумію, що я дуже люблю свою професію, артистичну діяльність, і віддаю на неї настільки багато себе, що інколи мене не вистачає на щось інше. Наприклад, на особисті стосунки, десь не вистачає на друзів. Але я б хотіла це все збалансувати та визначити пріоритети. Проте зараз мій пріоритет – це музика. Те, що я можу робити найкраще для того, щоб ми перемогли», – підсумувала виконавиця.