“Я представник ЛГБТ-спільноти”: відомий музичний блогер Ваня Рассел здійснив камінг-аут

"Я представник ЛГБТ-спільноти": відомий музичний блогер Ваня Рассел здійснив камінг-аут

Український відеоблогер та ведучий розважальних шоу Ваня Рассел офіційно заявив про свою нетрадиційну сексуальну оріентацію.

Своє нове відео на YouTube-каналі блогер присвятив темі ЛГБТ в українському шоу-бізнесі.

Серед зіркових представників, що вже здійснили камінг-аут, він пригадав співака MELOVIN, який відкрито бореться за права ЛГБТ-спільноти в Україні, Олега Машуковського, Володимира Завадюка та інших.

Як заявив Ваня Рассела поштовхом до відвертого зізнання став прикрий інцидент, що  стався з воїном ЗСУ Павлом Лагойдой, який є відкритим ЛГБТ-представником. Павлу та його матері погрожували невідомі підпалити будинок безпосередньо через його орієнтацію.

Сміливість нашого захисника надихнула блогера здійснити свій камінг-аут і підтримати людей, яким важко зізнатися навіть близькому оточенню в нетрадиційній орієнтації.

“Я також хочу проявити сміливість та підтримати людей, які просто хочуть бути щасливими, підтримати українських військових, які відкрито заявляють про свою орієнтацію та не бояться осуду інших. Я заявляю, що я є також представником ЛГБТ-спільноти”, – відкрито заявив Ваня Рассел.