“Янгол”: ZLATA OGNEVICH розповіла про поповнення в сім’ї у новому кліпі

"Янгол": ZLATA OGNEVICH розповіла про поповнення в сім’ї у новому кліпі

Полотна листувань, виснажуюче очікування звістки та спогади щасливого минулого – у новому кліпі “Янгол” ZLATA OGNEVICH передала почуття жінок України, які сьогодні чекають на заповітне “На зв’язку” від своїх чоловіків. 

Нова пісня співачки “Янгол” про цілющу віру, яка не дає здатися у найважчі моменти по дві сторони телефонної слухавки. Йому – там, захищаючи рідну Землю, а їй – тут, в очікуванні скорої зустрічі та обіймів. 

У зйомках відео взяли участь найрідніші Злати: батьки, сестра та її чоловік, які сьогодні чекають дитину. Режисер кліпу відтворив у кадрі реальний фрагмент із життя родини співачки, коли всі збираються разом, щоб поговорити з батьком – військовим хірургом Леонідом Григоровичем, який вже більше року рятує життя наших захисників на прифронтових територіях. 

“Ці короткі розмови з батьком повертають нас у той час, коли ми збиралися усією сім’єю вдома і ніхто навіть не міг уявити, що скоро це стане чимось неможливим. Так сьогодні живуть сотні тисяч сімей по всій нашій країні й тільки віра дає сили продовжувати боротися та чекати, молитися за наших янголів”, – розповіла ZLATA OGNEVICH. 

Саме діяльність батька та знайомство з благодійним фондом “Надія” під час зйомок відео спонукали співачку разом із виходом нової роботи ініціювати великий збір для придбання апарату МРТ в одну з прифронтових лікарень на Донеччині.