IKSIY, SESTRA, BITZ презентували нову пісню “Молюся і вірю”

IKSIY, SESTRA, BITZ презентували нову пісню "Молюся і вірю"

Відбулась прем’єра пісні “Молюся і вірю” від IKSIY, SESTRA, BITZ, що присвячена захисникам та захисницям України.

Це вже друга композиція створена творчою командою IKSIY, SESTRA, BITZ, перший трек “У мирному Києві” поправу можна назвати радіо хітом, який продовжує набирати популярність.

IKSIY, SESTRA, BITZ презентували нову пісню "Молюся і вірю"

Молюся і вірю – це пісня сьогодення і пісня відродження. Вона поєднала в собі українську літературну класику та сучасну культуру. Вона про душу українського народу і звичайно про кохання.

“Молюся і вірю – це про кожного українця, де би ми не знаходились, ким би не були і щоб не робили ми молимось за життя кожного, за нашу неньку Україну і віримо в нашу перемогу. Мене дуже надихнули вірші Ліни Костенко і в голові все з’єдналось в рядки приспіву” – ділиться автор слів і солістка гурту SESTRA Інеса Грицаєнко.

“Українська культурна спадщина, це те що нам точно варто берегти, саме тому коли BITZ запропонував додати до пісні окрім слів Ліни Костенко ще й відомий вірш Володимира Сосюри ми одразу погодились, а вже IKSIY надав всьому нашому експерименту сучасного звучання. Мені здається у нас вийшла класна робота, яку ми присвячуємо всім нашим військовим. Все що ми маємо зараз – це все їхня заслуга. І ми справді молимося і віримо, що зовсім скоро війна закінчиться і всі повернуться додому живими, а ми їх обов’язково будемо чекати” – розповідає саксофоністка гурту Аліна. 

“Молюся і вірю” увійде до першого альбому гурту SESTRA – “From UKRAINE”.