Інді-гурт “Кімната Гретхен” відновив творчу діяльність та представив сингл “Кров Самурая”

Інді-гурт "Кімната Гретхен" відновив творчу діяльність та представив сингл "Кров Самурая"

Український інді-гурт “Кімната Гретхен” відновив творчу діяльність після паузи, котра тривала з початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну і до недавнього часу, та презентували особливий трек “Кров Самурая”, як присвяту українським героям сьогодення.

“Ми проти хайпу на темі війни, але за роботу для перемоги!”, – “Кімната Гретхен”

“Цей трек міг бути як героїчною істерн-сагою, так і антивоєнним маніфестом. Втім, “Кров Самурая” – це пісня вдячності українцям, котрі невтомно працюють заради спільної мети – військовим, медикам, волонтерам, водіям, медійникам, митцям, батькам і матерям, кожен з яких – герой нашого часу”, – коментують сингл автори.

Музиканти гурту і раніше, з 2015 року, були дотичні до волонтерської діяльності – підтримували українську армію та зіграли безліч концертів для військових і цивільних на Сході України. Зараз же – активно співпрацюють з благодійними організаціями та опікуються напрямком забезпечення окремих підрозділів ЗСУ.

Інді-гурт "Кімната Гретхен" відновив творчу діяльність та представив сингл "Кров Самурая"

“З лютого, протягом кількох місяців, було абсолютно не до музики. Це було схоже на емоційну кому: нічого не гралося і не творилося. Навіть не міг брати в руки гітару. Але потім прийшло розуміння, що музика здатна працювати заради наближення української перемоги”, – розповідає фронтмен гурту, Антон.

Кімната Гретхен знову зібралися повним складом у липні та вирушили у благодійний міні-тур містами України. За кошти зібрані на концертах артисти придбали та особисто передали одному з підрозділів дрони та тепловізори. Наприкінці серпня гурт повторив свою благодійну місію, зігравши серію концертів в Польщі та Німеччині.

Інді-гурт "Кімната Гретхен" відновив творчу діяльність та представив сингл "Кров Самурая"

“Зараз кожен наш виступ – це наш маленький внесок у загальну справу всіх українців заради майбутнього країни. Кожна зібрана гривня конвертується у речі, необхідні для ЗСУ – коптери, тепліки, рації, зв’язок, нічне бачення, аптечки, навіть берці та форму…”, – кажуть музиканти.

Автори синглу Кров Самурая впевнені – пісня буде актуальна й після Перемоги.