Юля Юріна презентувала live-альбом “Ґвара” та анонсувала сольний концерт у Києві

Юля Юріна презентує live-альбом “Ґвара” та анонсує сольний концерт у Києві

Live-альбом “Ґвара” був записаний під час першого сольного концерту Юлі Юріної в травні 2023 року в залі Малої опери. Цей альбом – поєднання українських фольклорних пісень із сучасним звучанням, жорсткою музикою та динамікою. До альбому ввійшли авторські пісні артистки, які шанувальники до цього могли чути лише на концертах, такі як “Хто ти такий”, “Зуби” тощо. 

В альбомі також присутні колаборації з такими артистами як: Стас Корольов, NAZVA, Oi Fusk та пісня “Палає”, створена PROBASS ∆ HARDI.

Цей альбом виник на противагу хвилі шароварної музики, щоб зробити свій артистичний внесок у культурну спадщину України. “Ґвара” несе потужну енергію традиційної музики. Вся музика виконується наживо перед публікою у великій залі та запис відбувався саме під час концерту.

Більшість текстів – це опрацьовані та змінені традиційні пісні. Колядки, веснянки, українські романси, ліричні пісні й це все трансльовано та інтерпретовано під сучасний лад.

Ми знімали концерт двічі: генеральний прогін аби в операторів було більше свободи в пересуванні, і вже безпосередньо концерт з неймовірною енергією людей, тоді ж і писали звук. Ілля Дуцик (режисер) каже, що знайти аналог такого концерту по зйомці важко, бо знімають здебільшого телевізійно, або дуже камерні зали, або ж стадіони. Я пишаюсь тією роботою, яку ми проробили, і тим, яку аудиторію ми зібрали на концерті. Тому запрошую всіх повторити 30-го вересня у Bel etage”, – коментує Юля Юріна.

Також концерт доступний для перегляду на каналі MEGOGO live.

30 вересня у клубі Bel etage відбудеться сольний концерт Юлі Юріної, на якому прихильники зможуть почути як і авторські пісні, так і програму “Ґвара”.

Квитки за посиланням