Ювілейний проєкт «Українська пісня» збере 14 серпня на «Арені Львів» рекордну кількість артистів

«Українська пісня» збере 14 серпня на «Арені Львів» рекордну кількість артистів

«Українська пісня» збере 14 серпня на «Арені Львів» рекордну кількість артистів

Львів готується до грандіозного музичного свята: «Українська пісня 2021» відтворить на стадіоні історію української музики за 30 років

Національний проєкт «Ukrainian  Song Project/Українська пісня» повертається! Торік через карантинні обмеження «Українське «Євробачення» (так проєкт називають мас-медіа) не зміг наповну відсвяткувати своє 5-річчя: у 2020-му концерт відбувся в телевізійному форматі у Львівській опері – без глядачів у залі. Та вже цього літа – у суботу, 14 серпня, – «Українська пісня» зазвучить на всю країну! У ювілейний для незалежності України рік організатори масштабного стадіонного концерту поставили потужну мету: відтворити історію української музики за 30 років. Відтак того вечора на «Арені Львів» прозвучать найвідоміші хіти, створені протягом останніх трьох десятиліть.   

Оргкомітет національного проекту «Ukrainian  Song Project/Українська пісня» уже анонсував перших цьогорічних хедлайнерів – це гурти «ВВ», «СКАЙ», «Без Обмежень», співачка Ірина Білик, співак MELOVIN. Протягом найближчих тижнів перелік зіркових імен поповнюватиметься. 

  • Глобальна ідея концерту 14 серпня – розповісти історію української музики за 30 років незалежності України, – каже співзасновник та генеральний продюсер Національного проекту «Ukrainian Song Project/Українська пісня» Тарас Курчик. – Розпочинаючи від легендарного хіта рок-гурту «ВВ» «Весна», який гримів на початку 1990-их, – і до хітів номер один наших днів. Звучатимуть пісні, які не просто стали хітами, а на яких зростали та продовжують зростати цілі покоління. Гасло нашого цьогорічного проекту: «Українська пісня» – історія народжує майбутнє!». 

Незмінна й головна місія національного проекту – пошук та відкриття нових імен на українській сцені. Від травня тривав прийом заявок від молодих артистів. Загалом до оргкомітету надійшло понад три сотні анкет. Журі відбору – музичний журналіст і  директор з розвитку премії YUNA Ігор Панасов, музичний продюсер телеканалу «Україна» і «Музична Платформа України» Геннадій Вітер, музичний продюсер Вадим Лисиця, співак MELOVIN і генеральний продюсер «Ukrainian Song Project/Українська пісня» Тарас Курчик.

«Українська пісня» збере 14 серпня на «Арені Львів» рекордну кількість артистів

Лише десятеро виконавців та груп дійшли до великого фіналу – і вже невдовзі вийдуть на сцену «Арени Львів» разом із топ-зірками українського шоу-бізнесу. Фіналісти «Української пісні 2021» – «АНЦЯ, JULINOZA, Semyokhina, ЛЕV, BORA, «GG Гуляй Город» (feat. Morphom), Sowa, «Cry неба», Маргарита Самойлова і MARLEN. 14 серпня буде оголошено ім’я переможця, призом для якого стане продюсування та запис пісні на FOXXSTUDIOS Вадима Лисиці і промо та менеджмент від «Української пісні» протягом року. 

Здивує «Українська пісня 2021» і виглядом та масштабністю сцени. Цьогоріч вона нагадуватиме гігантського птаха у формі цифри V, що символізуватиме п’ятиріччя проєкту. 

Телеверсію Національного проєкту «Ukrainian  Song Project/Українська пісня 2021» покаже канал «1+1» – до 30-річчя Незалежності України. 

Незмінний партнер проєкту – Kontramarka.ua. Квитки на «Ukrainian Song Project 2021» на «Арені Львів» 14 серпня можна придбати тут