Іван Клименко та культовий реггі-виконавець Brother Culture записали спільний трек про мир в Україні

Іван Клименко та культовий реггі-виконавець Brother Culture записали спільний трек про мир в Україні

Vanek Foundation, відомий український музичний продюсер, виконавець та співзасновник музичного лейблу ENKO, випустив спільний трек з одним з найвідоміших англійських реггі-виконавців Brother Culture. Пісня-мантра має назву “Peace In” та оспівує мир в Україні і найбільшу силу людства — любов.

Brother Culture є однією з провідних постатей реггі-сцени у Великобританії вже протягом десятиліть. Він подорожує світом, розповсюджує позитивні послання через свою музику та записує нові треки для багатьох продюсерів та гуртів, як, наприклад, The Prodigy. Цього разу, у новій пісні спільно з Vanek Foundation, він ніби читає мантру, у якій закликає до миру в Україні та до панування добра і любові у світі замість воєн і пропаганди. 

“Для нас ця пісня – заклик до єднання. Вона про нашу мрію, аби війна скоріше закінчилася, аби Україна перемогла і настав мир. 

Про це співаємо ми, українці, і виконавці з інших куточків світу, і ця колаборація є тому підтвердженням”, — коментує Іван Клименко.

Vanek Foundation – це проєкт українського музичного продюсера та співзасновника одного з найбільших лейблів України ENKO. Минулого року Vanek Foundation, також відомий як Іван Клименко, повернувся після 5-річної перерви та випустив свій EP Silver Lining, а згодом — експериментальний хіп-хоп ЕР спільно з The Lazy Jesus.

Також Іван Клименко є співзасновником українського проєкту ALYONA ALYONA, який отримав своє визнання у The New York Times, Billboard i The Guardian. Іван спродюсував альбом «Пушка» для ALYONA ALYONA і співпродюсував пісню Stefania для гурту Kalush Orchestra, яка принесла перемогу на Євробаченні 2022 та потрапила в чарти Billlboard.