Kalush Orchestra випустив два треки в рамках проєкту Spotify Singles

Kalush Orchestra випускає другий проєкт Spotify Singles

Український гурт, який за останні роки отримав світове визнання, сьогодні випустив два нових треки в рамках проєкту Spotify Singles. Треки були записані в Spotify Studios у Лос-Анджелесі.

Chase — це кавер на оригінальну версію пісні Chase Джорджо Мородера, новий текст до якого писали Олег Псюк, Тимофій Музичук, Іван Клименко та Антон Чілібі. Пісня вже не раз звучала на концертах гурту й отримала величезну кількість позитивних відгуків від шанувальників, що спонукало гурт записати та випустити пісню на Spotify. Human, у свою чергу, є авторською піснею композиторами якої є Джона Селле, Антон Чілібі, Тимофій Музичук та Олександр Слободяник, а сама пісня написана Джона Селле, Олександром Слободяником та Олегом Псюком.

Лідер Kalush Orchestra Олег Псюк зазначив:

“Нам подобається збиратися в студії як група, щоб експериментувати та створювати нову музику разом, і нам дуже сподобався наш досвід у Spotify Studios. Презентувавши Human і Chase на концертах по всьому світу, я дуже радий нарешті випустити ці сингли для світової аудиторії”.

Антон Чілібі, який продюсував обидві пісні, також сказав:

“Мені дуже сподобалося працювати з хлопцями над написанням пісень. Всі пісні оживають, коли всі синхронізуються один з одним. Я щасливий, що завдяки проекту Spotify Singles результати нашої роботи презентовано такій кількості людей”.

14-го липня білборд з Spotify Singles з’явився на Times Squere.

У релізі також є перший трек Kalush Orchestra для Spotify Singles із кавером на українську новорічну колядку «Щедрівка», яка вийшла у збірці Spotify’s Holidays collection у грудні 2022 року.

Запущена у 2017 році, програма Spotify Singles створила понад сім мільярдів трансляцій, щоб дати виконавцям можливість записувати нові версії власних пісень, пісень улюблених виконавців або оригінальну пісню. На сьогоднішній день налічується понад 700 записів від більше ніж 300 виконавців усіх жанрів. Повний список Spotify Singles можна знайти ТУТ.