Катя Павленко (Monokate) випустила новий сингл «play / rec» разом з Dan Alien та Blueberry

Катя Павленко (Monokate) випустила новий сингл «play / rec» разом з Dan Alien та Blueberry

Катя Павленко (Monokate) випустила новий сингл «play / rec» разом з Dan Alien та Blueberry

Солістка гурту GO_A Катерина Павленко (Monokate) презентувала новий трек разом з Dan Alien та Blueberry. Новий сингл отримав назву «play / rec».

Це меланхолійна leftfield-композиція з яскраво вираженим afrobeat-ритмом і елементами lo-fi, підсилена електрогітарою, живою перкусією та аналоговими синтезаторами. Вона наповнена ніжним відкритим жіночим співом, що нагадує вокальну французьку манеру mélodie та бразильську bossa nova.

Катя Павленко: «Я намагалася описати момент, коли люди створюють щось нове разом, повністю довірившись своїм почуттям і відпустивши ситуацію. Коли не існує рамок, дедлайнів, референсів… Коли все відбувається тут і зараз. І більше нічого не має значення».

Історія створення синглу почалася в 2019 році, коли Артур Данієлян показав Каті Павленко декілька своїх інструментальних композицій. На одну з них співачка записала демо, що ідеально лягло на музику. Фінальним акордом стала участь Івана Косова з його неспішною гітарною партією.

Артур Данієлян : «Катя романтичною лірикою доповнила мою, здавалося б, завершену інструментальну композицію. Це зробило її ще більш цілісною, а Іван своєю грою підсилив цей ефект. Наша співпраця – рідкісний випадок синергії музикантів, коли не довелося підлаштовувати під вокальну та гітарну партії ані структуру, ані наповнення оригінальної інструментальної версії».

Іван Косов: «Цю пісню краще слухати в середині тижня, коли ти мрієш про концерт, але розумієш, що до вихідних ще далеко. Тому вмикаєш пісню і нібито опиняєшся на вечірці».

«play / rec» – це друга спільна композиція тріо музикантів. Перша пісня під назвою «Svit Song» була видана в 2019 році.