KAZKA та Zlata Ognevich за 12 годин створили незвичні для себе треки

KAZKA та Zlata Ognevich за 12 годин створили незвичні для себе треки

Музичне шоу “МУЛЬТИТРЕК” кожного дня завойовує прихильність аудиторії, а треки, що створюються під час випусків, потрапляють в плейлісти українців. У фіналі кожного епізоду учасники мають змогу дивувати публіку на новій локації – це робить шоу ще більш захопливим. На YouTube вийшло три випуски, а українці отримали вже 6 класних хітів від талановитих артистів. Учасниками четвертого епізоду, що вийде цими вихідними, стали гурт KAZKA та українська співачка Zlata Ognevich.

KAZKA та Zlata Ognevich за 12 годин створили незвичні для себе треки

Попри складнощі, які виникали на шляху, KAZKA створила трек, що полюбиться слухачеві, він приречений на перші місця у трендах та прослуховування на репіті. Пісня про хімію кохання. Про силу, яка збиває з ніг, змушує тонути та не дозволяє опиратися. Ритмічний трек, який легко запам‘ятовується та викликає бажання танцювати.

“Ми створили пісню за декілька годин і вона вийшла пречудова, бо вся наша команда брала участь в її створенні: Сергій Ранов, Андрій Уреньов, Дмитро Мазуряк, Матвій Монаков. Слова писали всі гуртом, навіть Роксолана внесла свої рядки, а разом з Седріком (Сергієм Локшиним) ми створили приспів, що чіпляє. Також я взяла шматок вірша Ліни Костенко, яка стала теж натхненницею цієї пісні. Я думаю, цю пісню чекає прекрасне майбутнє і вона сподобається тисячам людей, бо я вже закохана в неї”, – коментує KAZKA.

KAZKA та Zlata Ognevich за 12 годин створили незвичні для себе треки

Zlata Ognevich пройшла незвичні для себе випробування та за 12 годин в команді з ведучим і саундпродюсером створила трек “Співаю (ла-ла-ла)”. Пісня про те, що все можна змінити у кращий бік. Будь-яка ситуація дозволяє думати позитивно. Не варто звинувачувати обставини навколо, треба змінювати своє ставлення до речей. 

“Я довго вагалася: брати участь в проєкті “МУЛЬТИТРЕК” чи ні. Для мене це був неабиякий виклик і насправді я дуже рада, що зважилась. Круто було працювати в команді з Вовою Дантесом, весь процес мене заряджав, день пройшов у теплій атмосфері серед талановитих людей!Окрема подяка Андрію Гуцуляку з TVORCHI, що нам вдалося створити такий класний трек, зовсім не типовий для моєї творчості. І, звісно, дякую всій команді проєкту, шоуранерам Євгену Тріплову та Владу Булаві – ви робите просто дивовижні та дуже потрібні речі. Рада стати частинкою новітньої української культури. Сподіваюся, що цей трек вже після випуску з’явиться в плейлістах українців”, – розповідає Zlata Ognevich.

Артист, чий трек аудиторії сподобається більше, отримує виграш 50 000 грн, який він надалі задонатить на обраний збір, крім цього кожен лайк під відео конвертується в донат. Пісні доступні на всіх музичних платформах, а випуск вийде на YouTube вже цими вихідними.