Хіп-хоп з натхненням Modern Talking: сингл “Хто тебе кохає?” від MMMalyy

Хіп-хоп з натхненням Modern Talking: сингл "Хто тебе кохає?" від MMMalyy

Свіжий ковток нової української музики MMMalyy випустив нову пісню “Хто тебе кохає?”. Як зазначається, автор при створенні аранжування надихався музикою Modern Talking. Насправді не дуже часто зустрінеш таке серед молодих хіп-хоп виконавців.

“Працював над треком місяць. Надихнув трек Modern Talking, дуже сподобався, тож я вирішив спробувати в цьому стилі біт, а текст створював у більш сучасному стилі. Мотивацією завжди було те, що колись я вийду на українську сцену як топовий музикант“, – зазначив MMMalyy.

Основа пісні – історя з життя виконавця. Слухачі це відчувають, створюється певний зв’язок та “зачепити” слухача виходить не складно.

Не дивлячись на той факт, що сама тема пісні може здатись досить ліричною, музика тут більш танцювальна і під неї хочеться рухатись на підспівувати.

«Хто тебе кохає?» – це поєднання dance pop and rap, про кохання яке було, але закінчилось. Викликає різні почуття, запал, романтику і гордість“, – коментує виконавець.

Олександр Оксентюк, справжнє ім’я виканавця, також служить у НГУ і захищає нашу Батьківщину з початку повномасштабного вторгнення. Попри це, Олександр не покинув улюблену справу, і вільний час під час відпусток присвячує запису нових пісень. 

“В лютому 24 з початком повномасштабного вторгнення, я вирішую йти на захист нашої країни, думок покидати музику навіть не зʼявлялось, навпаки скоріше повернутись додому і досягнути чогось більшого ніж просто записи треків…”

Артист починав робити музику під псевдонімом XXXWale і перший трек під назвою “Warrear” вийшов напочатку повномасштабного вторгнення. Зараз музикант записує та випускає нові пісні під псевдонімом MMMalyy і крім синглу “Хто тебе кохає?” також випущені “Білий Аладдін” та “Подивись”. 

Наразі артист не планує зупинятись, продовжує створювати нові пісні та нарощувати фан-базу.

Нагадаємо, MONATIK, ТНМК, OTOY, Міша Правильний та Богдан Купер об’єдналися в реп-гурт заради допомоги ЗСУ.