Хоробра школярка Яна Степаненко стала головною героїнею mood-video на пісню Олі Полякової “Пташка”

Хоробра школярка Яна Степаненко стала головною героїнею mood-video на пісню Олі Полякової “Пташка”

У 32 річницю Незалежності України співачка офіційно презентує  трек “Пташка”. Пісня є символом незламності всіх, хто сьогодні потерпає від війни в нашій країні. Головною героїнею mood-video стала незламна дівчинка Яна, яка постраждала внаслідок обстрілу вокзалу Краматорська.

За родину Степаненків вболівав увесь світ. У квітні 2022 року Наталя з 11-річними двійнятами Яною та Ярославом потрапили під ракетний обстріл вокзалу Краматорська. Жінка втратила одну кінцівку, дівчинка – обидві. Мама з донькою кілька місяців проходила лікування у Львові. Згодом родина вирушила до США, де у лікарні Сан-Дієго пройшла реабілітацію та протезування. Сьогодні дівчинка завдяки протезам наново навчилася ходити, відвідує школу, їздить на велосипеді та подорожує. Вже скоро родина повернеться до України, де у львівському Національному реабілітаційному центрі “НЕЗЛАМНІ” Яна продовжить відновлення.

Режисерами відео виступили Омелян Ощудляк та Юрій Данкевич.

«Пісня “Пташка” – це присвята всім жертвам війни та тим, хто потребує підтримки в ці трагічні для країни часи, які обов’язково закінчаться нашою перемогою. А Яна та Оксана – як символи незламності, приклади справжньої волі, краси та неймовірної жаги до життя», – коментує премʼєру співачка. 

Вперше Оля Полякова заспівала трек “Пташка” на своєму концерті “Все Буде Добре” в КВЦ “Парковий” 8 березня. Сама ж пісня присвячена 23-річній Оксані Баландіній, яка зазнала мінно-вибухової травми, наступивши на невідомий предмет, коли поверталася додому. Лікарі зробили їй чотири операції. В результаті жінці ампутували дві ноги та пальці лівої кисті. Весь час, коли вона боролася за життя, поряд з нею був її коханий Віктор. Зворушливі кадри з їхнього весілля, яке відбулося у палаті львівського шпиталю, облетіли всі ЗМІ. Травми не завадили нареченій одягнути білу сукню і станцювати з коханим весільний танець.

Ця історія стійкості надихнула Олю Полякову на виконання проникливої композиції. 

Авторкою слів життєстверджувальної пісні стала Анна Завальська, а музику написав композитор Дмитро Саратський. Партію скрипки до композиції виконав військовий скрипаль Мойсей Бондаренко, відомий грою на музичному інструменті на передовій.