Кілька фестивалів в одному: чому Річковий Рейв стане однією з найяскравіших подій цього літа

Кілька фестивалів в одному. Чому Річковий Рейв стане однією з найяскравіших подій цього літа.

Кілька фестивалів в одному. Чому Річковий Рейв стане однією з найяскравіших подій цього літа.

Річковий Рейв вирішив втамувати фестивальну спрагу після затяжного локдауну, об’єднавши кілька фестивалів. Вийшла бурхлива суміш атмосфери Burning Man, класичних техно-вечірок та психоделічних лісових рейвів.

Минулий рік був дуже обмежений у заходах, тому це надихнуло нас на створення особливого фестивалю, який дає можливість відчути себе абсолютно вільним. Основною частиною Річкового рейву є атмосфера та люди, які створюють її.

Так, перший Річковий поєднав одночасно світлий і темний вайб електронної музики та показав, що в Україні є різні ком’юніті, які мають спільну мету — розвивати українську електронну музику, об’єднувати людей і допомагати українським продюсерам, музикантам і художникам створювати щось особливе. Річковий — це не звичайний фестиваль, а місце для самовираження різних людей.

Кілька фестивалів в одному. Чому Річковий Рейв стане однією з найяскравіших подій цього літа.

Першою спільнотою, яка долучилася до Річкового торік, стала Куренівка — український табір в США на фестивалі Burning Man.

“Один з моїх найулюбленіших бьорнерських принципів — Communal Effort — або командні зусилля. Тому я не просто вірю у колаборації, я переконаний, що тільки співпраця різних команд, культур і ком’юніті може спровокувати появу якогось неймовірно крутого нового результату.”, — Ярослав Корець, лідер ком’юніті Куренівка.

У цьому році нам пощастило долучити до співпраці одну з найстаріших формацій України, яка понад 15 років формує фестивальну історію психоделічної культури — Kaleidoscopie festival.

“Команда Psy Quest вирішила приєднатися до колаборації, адже нам дуже близька ідея розвитку музики та арту, збереження природи та об’єднання різних субкультур. Ми цінуємо творчу взаємодію та інтеграцію, яка дає поштовх для нових форм самовираження та загального якісного росту. Саме тому Kaleidoscopie festival представлятиме психоделічну культуру на Річковому рейві”, — лідер Psy Quest Михайло Сіверський.

У 2021 році ми захотіли зробити більший акцент на мистецькій частині фестивалю та створювали весь арт понад три місяці, але, через складнощі з виконавчою владою, нам довелось переносити Річковий.

І хоча зміна дати нас похитнула, але, завдяки підтримці великої кількості людей, ми змогли не лише відновити фестиваль, а й посилити його, залучивши ком’юніті шанувальників психоделічної музики — Kaleidoscopie Festival. І тепер берег Річкового став більшим та цікавішим для всіх учасників. Довжина берегової лінії фестивалю наразі сягає 550 метрів.

Річковий — це абсолютно унікальна атмосфера, яка буде представлена чотирма музичними сценами різних електронних напрямків. На гостей чекає 48 годин безперервних виступів від 54 українських музикантів і багатьох артистів з інших країн світу.

Програма фестивалю складається з двох частин — музика та арт.

Музична частина:
PLYAZH:
SOELA (DE)
SERGE JAZZMATE (UA)
ATTECHTION, PLEASE! (UA)
VALERI CASSI b2b BUSHIKO (UA)
GRVGRV SHOWCASE (UA)
FLOW SELECTORS (UA)
ANNA ALOKA (UA)
VH10 (live) (UA)
AANG (live) (UA)
MOVA (UA)
TERTON (UA)
VERTUHA (UA)
JORDEE (UA)
SPALAH (UA)
LUSCHN (UA)
SATIE (UA)
BOYAR (UA)
ELNUR (UA)
KURENIVKA STAGE:
KARLÏ (USA)
RAWGANICA (UA)
DAKOOKA (live) (UA)
GRZLY (UA)
MAMAY b2b VOZHD (UA)
O/Y (DE)
TOMA RYBKA (UA)
RO ROUSSEAU (UA)
MOOJEV (UA)
Secret guest (USA)
KALEIDOSCOPIE STAGE:
SOURONE (live) (PL)
VLADIMIR GNATENKO (live) (UA)
JUNKET (live band) (UA)
ZYMOSIS (live) (UA)
PAFPAF (UA)
OMSUN (UA)
MICHEDELIC (UA)
KAAS (UA)
CLOUD JAM (live) (UA)
B:MB: (UA)
SHESHA KABO (live) (UA)
IVAN TKALENKO (live) (UA)
ANGAR:
ANNA HALETA (ISR)
S.A. TWEEMAN (UA)
BEJENEC (live) (UA)
KICHI KAZUKO (UA)
LOSTLOGIC (UA)
SIDER (UA)
BREAKTHROUGH:
FLÜR (UA)
SONY (UA)
LUCID K (UA)
LAKIWAN (UA)
ANNA OGAY (UA)
YULIANNA STUS (UA)
UNREALROMAN (UA)
PEST b2b ROMASHOW (UA)