Кліпмейкер Indy Hait випустив дебютний трек під псевдонимом MOISHE

Режисер Indy Hait, відомий своїми відеороботами для багатьох українських артистів (DOROFEEVA, Тіна Кароль, Latexfauna, Michelle Andrade, Liza Bibikova та ін.) дебютує у новій ролі — музиканта. Дебютна пісня “Лише” вийшла під псевдонимом MOISHE, її текст написала авторка і співачка Liza Bibikova. Це щира, світла й танцювальна історія про справжні почуття, які ми не завжди наважуємося озвучити.
“У сучасному світі людям, особливо чоловікам, складно говорити про свої справжні почуття — це часто плутають зі слабкістю. Тут мені хотілося показати героя з цього боку: він щиро кохає, знає, що був неправий, визнає це й готовий здатися їй — тільки б вона сказала слово” — коментує MOISHE.
Бажання висловлюватися через музику не виникло раптово — це стало органічним продовженням творчого шляху Indy, який роками працював з артистами, допомагаючи їм реалізовувати свої творчі ідеї.
“Я завжди уявляв себе на місці артистів, для яких знімав кліпи. З часом зрозумів: можу більше не чекати на потрібну пісню, а спробувати створити її сам. Для мене музика — це спосіб говорити з людьми, ділитися тим, що словами часто не скажеш. Є ідеї, які, напевно, окрім мене, ніхто й не втілить. Це не якийсь різкий поворот, радше природне продовження того, що я робив раніше, тільки в іншій формі” — Indy.
Як пояснює сам Indy, MOISHE — це вигаданий ідеалізований персонаж, сміливий, чутливий та розуміючий: “Попри те, що це вигаданий персонаж, я дуже хотів би бути схожим на нього. У нього немає моїх недоліків, страхів, проте він має риси, яких у мене немає. Йому легко даються речі, які для мене лишаються недосяжними”.
Познайомитися з ним ближче можна у кліпі, який вийшов разом із піснею. Мінімалістичне відео — про персонажа, а не про картинку. Він ніби виходить і каже: “Привіт, я MOISHE, давай познайомимось”.
Слухати “Лише” на всіх музичних платформах