Кого слухають з учасників Відбору найбільше | Єврофішкі by Рома Шишкін

Кого слухають з учасників Відбору найбільше| Єврофішкі by Рома Шишкін

Кого слухають з учасників Відбору найбільше| Єврофішкі by Рома Шишкін

Вже цієї суботи ми знатимемо ім’я представника України на Євробаченні 2022. Семеро з восьми учасників вже офіційно презентували свої пісні, тож MUZVAR зібрав для вас статистику переглядів та прослуховувань на YouTube та Spotify.

ROXOLANA – Girlzzzz: понад 10 тисяч переглядів у YouTube Суспільного, 291 тисяча переглядів на лірик-відео та 40,5 тисяч прослуховувань на Spotify.

Cloudless – All Be Alright: понад 151 тисяча переглядів на лірик-відео та 11 тисяч прослуховувань на Spotify.

Alina Pash – Тіні забутих предків: 172 тисячі переглядів на лірик-відео, 1,5 тисячі на YouTube Суспільного та майже 16 тисяч прослуховувань на Spotify.

Kalush Orchestra – Stefania: 219 тисяч переглядів на відео в YouTube, 119 тисяч переглядів на аудіо в YouTube, 35 тисяч переглядів на YouTube-каналі Суспільного та 12 тисяч прослуховувань на Spotify.

Michael Soul – Demons: 118 тисяч переглядів на відео в YouTube, 2 тисячі переглядів на YouTube-каналі Суспільного та майже 10 тисяч прослуховувань на Spotify.

Our Atlantic – Моя любов: 30 тисяч переглядів на відео в YouTube, 26 тисяч переглядів на YouTube-каналі Суспільного та майже 4 тисячі прослуховувань у Spotify.

Barleben Hear My Words: 13 тисяч переглядів на YouTube-каналі Суспільного.

Ще не відбувся офіційний реліз заявки Wellboy, тому наразі дані відсутні.

Бачимо, що показники різняться, залежно від платформи та дати релізу відео або аудіо. Цього року беззаперечного лідера немає, тому результат відбору може здивувати.

А ви вже визначились, кого будете підтримувати 12 лютого?