Команда фільму «Я, Ніна» презентувала кліп на саундтрек від гурту «Друга Ріка»

Команда фільму «Я, Ніна» презентувала кліп на саундтрек від гурту «Друга Ріка»

Творці фільму та музиканти особисто представили музичне відео фанам на великому екрані в центрі Києва. Кліп уже доступний для перегляду в мережі.

Валерій Харчишин, соліст гурту «Друга Ріка»

Творча група фільму «Я, Ніна»: Юлія Сінькевич, продюсерка; Яніна Соколова, продюсерка і авторка ідеї; Ксенія Хижняк, виконавиця головної ролі; Максим Панченко, актор

Команда фільму «Я, Ніна» створила кліп на пісню «Сьомий день» гурту «Друга Ріка». Ця композиція стала офіційним саундтреком стрічки. У музичному відео використанні фрагменти кінокартини, а також кадри з live-альбому гурту «Друга Ріка» — «Інша Ріка».

Прем’єра кліпу відбулася ввечері, 30 серпня, на найбільшому екрані в Європі — фасаді торговельно-розважального центру Gulliver. Представили його  продюсерка й авторка ідеї Яніна Соколова, акторка Ксенія Хижняк і актор Максим Панченко, а також музиканти гурту «Друга Ріка». Тепер відео опублікували на офіційному каналі гурту в YouTube.

Прем’єра фільму «Я, Ніна» відбудеться в кінотеатрі «Оскар» у ТРЦ Gulliver 5 вересня, а в широкий прокат стрічка вийде 7 вересня. Ця картина натхнена особистою історією відомої телеведучої та журналістки Яніни Соколової. Саме вона є прототипом головної героїні, яку глядачі побачать і в кліпі. У самій же стрічці глядачі побачать у камео фронтмена гурту «Друга Ріка» Валерія Харчишина. 

Фільм є українсько-німецькою копродукцією виробництва компанії «Яніна Соколова Продакшн». Картина створена за підтримки Державного Агентства України з питань кіно, фонду Nordmedia та Українського культурного фонду. Дистрибʼютор в Україні — «Артхаус Трафік».

Фільм виходить у кінотеатрах за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Генеральний медіапартнер — 5 канал.

МедіапартнериMarie ClaireWonderzineЛірумPrime.

Партнер гарячої лінії психологічної підтримки 5522 — Київстар.