Королі френдзони: MOLODI презентували рефлексивну пісню «я не я» про нерозділене кохання

Королі френдзони: MOLODI презентували рефлексивну пісню «я не я» про нерозділене кохання

Гурт MOLODI — це голос молодого покоління, яке прагне до глибшого розуміння себе та світу навколо. У новому синглі «я не я» музиканти Кирило та Ваня заспівали про френдзону в стосунках. Ліричний герой треку зізнається, що ночами не спить, адже постійно думає про кохану, яка не має до нього почуттів. Його думки обертаються навколо неї, і він чекає на шанс, який міг би змінити їхні взаємини.

«У пісні «я не я» ми висвітлюємо залежність від людини, яка не відповідає взаємністю. Під впливом сильної симпатії здається, що без коханої людини ми втрачаємо себе. Порівнюємо сюжети мелодрам із власними стосунками, впадаємо в надмірну сентиментальність та ігноруємо поради оточуючих, керуючись серцем. Пісня відображає реальні історії з мого життя. Самотніми вечорами зігрівали лише теплі спогади про людину, яку я любив. Я переживав кожен романтичний момент із кіно як свій власний, прагнучи відчути, що й мене кохають», — ділиться Ваня.

«Пісня пройнята підлітковим максималізмом, коли здається, що таке кохання трапляється лише раз і більше такої людини не зустрінеш. Ми намагаємося переосмислити ці юнацькі почуття, дивлячись на них з перспективи дорослої людини. Це важливо, аби зрозуміти, чому не варто витрачати свою енергію на людину, з якою стосунки малоймовірні», — додає Кирило. Продовжує тему пісні жартівливий відеокліп, де роль по вуха закоханого грає вокаліст Кирило. Він настільки зациклений на своїх почуттях, що вирішує звернутися по допомогу до психолога, якого грає Ваня.