KOVANA знайшла свій стиль та зачитала реп у новому треку “Чорнобрива”

KOVANA знайшла свій стиль та зачитала реп у новому треку "Чорнобрива"

Співачка KOVANA розпочала новий етап своєї творчості з провокативного треку “Чорнобрива“, де вперше у житті зачитала реп.

Після пошуків свого звучання, ліричних та поп-рокових пісень, співачка представляє нетиповий для себе трек, який заїдає у голові з перших секунд.

“Цей трек був експериментальним для мене, новий стиль, реп-частина та провокативний контекст, де самодостатня та незалежна дівчина, отримавши бажане, відшиває хлопців, які хочуть мати з нею стосунки. Не тільки ж хлопцям писати про подібне”, – коментує співачка.

KOVANA знайшла свій стиль та зачитала реп у новому треку "Чорнобрива"

Коли артистка вперше залила шматочок демки у ТікТок, отримала багато позитивних відгуків, лайків та коментарів, серед них були і привітання від хлопців з лінії фронту. Але не обійшлося і без хейту з тавром “шароварщина”.

“Зараз є актуальним те, що майже кожну українську пісню називають “шароварщиною”. Люди перестали розуміти значення цього терміну. Можна писати про ягоди, жінок, стосунки, природу або життя і все одно отримати такі коментарі… Мені ж прилетіло за рядок “чорнобрива, вільна, українка”. На мене ці декілька коментарів ніяк не вплинули, бо я знаю, що це не про мене та мою творчість. Тим паче у соціальних мережах кожен має право на свою думку та смаки”, – додає KOVANA.

Співачка вийшла з власної зони комфорту. Адже, якщо переглянути її ТікТок та Інстаграм, можна зрозуміти, що KOVANA знімала всі свої відео-тизери треку в людних та популярних місцях Києва, від ЦУМу і до метрополітену. На цьому вона не зупиняється і планує новий цікавий формат для свого ТікТок.

Слухайте трек на офіційних музичних платформах та знімайте відео під трек “Чорнобрива” у ТікТок, щоб підтримати новий реліз співачки.