KOZAK SIROMAHA присвячує новий трек перемозі та єдності України

ЕКСКЛЮЗИВ: KOZAK SIROMAHA & KALUSH про новий спільний трек, хейт навколо них та Євробачення

Україна — країна, що відроджується. І це не просто слова, а наша спільна мета. Новий трек від KOZAK SIROMAHAВорога поборемо“, як і вся творчість артиста, втілює в собі дух нашої нації, яка здатна зібратися разом та перемогти будь-які перешкоди на своєму шляху.

“Нехай ця пісня стане нашим гімном перемоги, нашим голосом єдності та нашим символом національної гордості. Ми готові побороти будь-які виклики на нашому шляху та довести всьому світу, що Україна — це країна, яка заслуговує на Перемогу та Славу!”, – коментує KOZAK SIROMAHA.

“Прийдуть скоро часи ще хороші” – ці слова дуже важливі для нас, адже ми віримо в краще майбутнє нашої країни. І наступить день, коли ми будемо співати “пісні божі” разом, об’єднані силами та духом нашої нації. “Ворога поборемо” – це гасло нашої рішучості та впевненості у власних силах. 

Текст пісні поєднує в собі різноманітні образи та символи. Люлька, шаблина, блискавиця — усі ці слова зображують нашу національну ідентичність та традиції, з якими KOZAK SIROMAHA активно знайомить прихильників у різних країнах світу.