“В юридичному плані я не правий”: Козловський прокоментував борги Кондратюку та розповів про дружину і сина

"В юридичному плані я не правий": Козловський прокоментував борги Кондратюку та розповів про дружину і сина

Український співак Віталій Козловський дав ексклюзивне інтерв’ю журналістці Раміні Есхакзай. Виконавець поділився новими подробицями особистого життя. Він привідкрив завісу стосунків вже з дружиною та особистою піар-менеджеркою Юлією Бакуменко. А також розповів про сина Оскара.

Співак зізнався, що був присутнім на пологах дружини та переживав усі емоції.

“Я тримав Юлю за спину, разом з нею тужився, і це давало результати і на енергетичному рівні відчував, що їй стає легше. За дві години, коли з’явилася голова, я сказав: “Юля,у нього теж чорне волосся, як у мене”. Мене покликали перерізати пуповину, у мене був мандраж”, – зазначив Козловський.

Також співак поділився подробицями освідчення. Виявляється, він його зробив просто на кухні. А датою розпису обрав 29 грудня – 20-річчя творчої кар’єри. Як зазначив Козловський, він просто поставив майбутню дружину перед фактом і вона погодилася.

Також в інтерв’ю співак пригадав і багаторічний конфлікт з експродюсером Ігорем Кондратюком. Наразі Козловський досі робить виплати, призначені судом. Проте він називає це вже відвертою помстою колеги.

“Коли я був на Донеччині, і ми заїхали у продуктовий магазин, на касі мали скинутися грошима. Коли я відкрив гаманець, і кажу: “пацани, у мене немає грошей, у мене Кондратюк все забрав”, у мене не лишилося нічого в той момент…. Кондратюк ніколи не хотів напряму зі мною зустрітися, і коли це сталося саме там, це для мене став удар, моєму гніву не було меж…Я думаю, це банальна помста, йому нічого не винний, він це знає, але ніколи не зізнається”, – прокоментував Козловський.

Однак співак відверто коментує свою неправоту в юридичному плані: “…Я б хотів закрити цю історію, в юридичному плані я не правий. Тому я готовий все відшкодувати. А моральний аспект ситуації, нехай залишиться на його совісті”.

Нагадаємо, раніше Раміна поділилася зізнаннями в оновленому авторському проєкті «30+».