Київські репери випустили філософський EP Київські репери випустили філософський EP Київські репери випустили філософський EP 

Київські репери випустили філософський EP 

Київські репери KELAVRA та Ядерна Могила випустили ЕР “Небезпека тривала 8 хвилин” з трьох пісень-запитань.

Цей реліз є певним прийняттям навколишньої жорстокості та проявом творця в часи передчуття ядерної війни. Кожна пісня має на меті допомогти ігнорувати соціальні догмати, адже ми все одно помремо — тож перед ким нам відповідати, як не перед Богом і перед собою?

Перша пісня — “МАНТРА НОМЕР ОДИН” — ставить питання: чи має людина має боятися смерті? Адже по суті страх смерті керує нашим життям, він є укоріненим в наших інстинктах.

Друга пісня — “ЧОРНА ЗРАДА” — у ній Келавра та Могила разом із львівським майстром слова Хонестом, на жаль, фактично маніфестують непримиримість зі зрадою. А чому на жаль? Бо так ми пускаємо ненависть у своє серце, вона його руйнує й от…

Третя пісня — “НЕНАВИСТЬ” — де автори питають себе: чи маю я право на ненависть? Відповіді вони, як завжди, не дають, так як вона у кожного своя. Але й головна мета митців не нав‘язати свою думку, а як раз спровокувати слухача до внутрішнього діалогу.

Бережіть себе і дякуйте ЗСУ, що у вас є ще день.Нічого не бійтеся та живіть на повну!