Лауреат премії “Греммі” розпочинає сольну кар’єру з синглом “Погана звичка”

Лауреат премії “Греммі” розпочинає сольну кар'єру з синглом “Погана звичка”

M1shka починає свою кар’єру  артиста з ліричного треку під назвою “Погана звичка”. Хоча це ім”я може здатися новим українському шоубізу, насправді це не так.

M1shka – саунд продюсер та автор пісень для відомих артистів української поп сцени.

В 2021 році він  став володарем премії “Греммі” за роботу над останнім альбомом іспанської артистки Rosalia. Досвід роботи з артистами такої величини, справді відчувається тепер в і творчості артиста. Виваженість, мінімалізм та хук,який запам’ятовується з першого прослуховування. Однозначно простежується його  власний стиль та якість даної музичної роботи.

Трек “Погана звичка”  написана під час важкого закінчення довгих відносин. Коли, не дивлячись на спільні моменти і іскру, що ще горить між вами ви розумієте, що бути окремо це найкраще рішення для обох. Розумієте розумом та не серцем.

 “В створенні інструменталу я зробив нашарування гітарних партій, які дають відчуття постійного розвитку мелодії. Я пишаюся тим, що завдяки досвіду, який я накопичував роками, я маю можливість повністю створити пісню з нуля.  

Мені дуже сподобалася фраза – “Погана звичка”, бо  саме цими словами я для себе зміг  описати не одні мої відносини. Мені важко сказати просто – “прощавай”. Інколи,піснею сказати легше, ніж сказати в очі, як приємні так і негативні речі. Я відчуваю потребу говорити через музику. Тому дуже вивірено готувався до цього, щоб не говорити про абищо.“

“Погана звичка” вже доступна на стрімінгових платформах.