Liam Fisher з Сашею Чефом у колаборації з ГФ “Капеланський Патруль” випустили кліп на трек “Зброя”, який присвятив своєму синові
Liam Fisher, український співак та фіналіст проєкту “Голос країни”, презентує відеокліп на трек “Зброя“, зроблений у колаборації з репером Сашею Чефом. Музична робота, випущена восени 2022 року, отримала екранізацію від популярного кліпмейкера.
Як зазначає виконавець, трек народився під час перших днів вторгнення, несподівано у вирію страшних подій навідалась муза. Зі свого боку друг співака, репер Саша Чеф, проникся композицією та написав свою реп-частину.
“Перші рядки пісні “Зброя” були написані у третій день великої війни, коли ми усією родиною ховались у підвалі. Разом з дружиною та сином ми, як і багато мільйонів українців, стали свідками страшних подій. На даху сусіднього будинку працювали диверсанти, навколо звучали постріли. І у той момент, оберігаючи дитину, народилась фраза «Я їм не відкрию. Синку, я з тобою». Вона була на вустах у тисяч батьків, які оберігали у ті дні своїх дітей”, – відверто розповів Liam Fisher.
На питання, чому відеокліп прем’єриться тільки зараз, співак зізнається: через те, що учасники знаходились в різних куточках України та світу довгий час, цю роботу було зробити важко. Проте впевнений, що такі кліпи важливі, адже це наше сьогодення, яке потрібно закарбувати в пам’яті, аби війна не повторилась знову.
Відеороботу на пісню “Зброя” відзняв номінант премії M1 Music Awards, відомий український режисер Віктор Скуратовський, який працює з популярними співаками України. За сюжетом, капелан рятує маленьку дівчинку від війни. Основні кадри були відзняті у найзнаковіших містах спротиву Київщини – Бучі та Ірпені.
“Для нас було важливо продемонструвати капеланське служіння. Я з дитинства віруюча людина і капелани, які по факту є військовими священниками, дуже багато роблять для армії. Вони не тільки є духовними наставниками для військових та поліцейських, але активно допомагають у волонтерстві”, – прокоментував Liam Fisher.
Продюсером цього кліпу став Євген Поляшенко, він взяв участь у зйомках кліпу, а також є чинним капеланом в Організації ГФ “Капеланський Патруль”. З перших днів повномасштабного вторгнення, Євген евакуйовував людей з Бучі, допомагав цивільним та військовим. Саме організація “Капеланський патруль” була однією з перших, хто приїхав з допомогою у Бучу, Бородянку та Ірпінь після звільнення від окупантів.
“Капеланство в Україні – має досить молоду історію. Тільки зараз військові, правоохоронці та цивільні починають глибше розуміти його цінність. Тому я особисто маю бажання його всіляко підтримувати,та розвивати”, – розповів Євген Поляшенко.