Lida Lee, POSITIFF та Kalush Orchestra: ТРЦ Gulliver запрошує на свято «До школи знов»

Lida Lee, POSITIFF та Kalush Orchestra: ТРЦ Gulliver запрошує на свято «До школи знов»

2 вересня у торгово-розважальному центрі Gulliver відбудеться справжнє свято під гаслом «До школи знов». У програмі – зірковий концерт, майстер-класи, а яскравим завершенням дня стане фан-зустріч з гуртом, що підкорив серця людей по всьому світу – Kalush Orchestra. Вхід вільний. 

Детальна програма та розклад: 

  • з 13:00 до 15:00 – зірковий концерт у центральному атріумі за участі: dj Polinka, DSIDE BAND, Амадора Лопеса, Насті Балог, POSITIFF та Lida Lee.
  • з 15:00 – розіграші подарунків від партнерів: UAmade, Akvarel, Samsonite, Sisters Aroma, Brocard, Curaprox.
  • з 13:00 до 17:00 – дитячі майстер-класи, аніматори, аквагрим, аерохокей та маршмелоу-челендж на 4-му поверсі ТРЦ. Всі майстер-класи та активності безоплатні та не потребують попередньої реєстрації.

Хедлайнерами дня стануть переможці Євробачення 2022 – гурт Kalush Orchestra. У гостей буде унікальна можливість особисто поспілкуватися з зірками, отримати автограф та зробити спільне фото. Фан-зустріч запланована з 16:00 до 17:30.

В межах заходу кожен відвідувач зможе долучитися до благодійної ініціативи ТРЦ Gulliver та фонду savED – та підтримати збір коштів на облаштування тимчасової школи у селі Червона Долина Миколаївської області. Долучитися до збору онлайн можна тут