Ліричний реп та українські Карпати: гурт BOTASHE презентував нову пісню

Ліричний реп та українські Карпати: гурт BOTASHE презентував нову пісню

Гурт BOTASHE та співачка Тиша презентували спільну пісню та кліп. Трек отримав назву «Птахи».  Одночасно з релізом пісні, яку можна знайти в усіх стрімінгах, музиканти презентували та кліп, режисером якого є Віталій Слодиницький.

«Кожен із нас хоч раз у житті бажав відчути легкість і волю, яку відчувають птахи. Ми прагнемо до нових висот і намагаємося знайти свій шлях. Піднятися над усіма труднощами та перешкодами і летіти не зважаючи ні на що. Насправді ж у всіх людей схожі проблеми та думки проте, що їх ніхто не розуміє. В гонитві за соціальним статусом, та матеріальними цінностями, ми часто опиняємось в дисбалансі між тим, чого дійсно прагнемо, і тим що нав‘язує нам суспільство. Та інколи вартує зробити один крок в сторону, аби вийти з потоку, та видихнувши, задатись лиш одним запитанням, куди ж насправді летять птахи?», – розповіли про пісню артисти.

Ідея такого дуету виникла в учасника гурту Шершня. Артисти товаришують з солісткою. Текст репери написали самі, композитором та саундпродюсером є Білий Бо. Зйомки кліпу відбувались в Івано-Франківській області, а саме в Яремче та Татарові. Знімальним майданчиком стали скелі Довбуша та локації біля водоспаду Гук.

Додамо, що Шершень та Анастасія Венгринович мають досвід співпраці раніше – у 2020 вони презентували спільний трек «Хто є хто».