Любов до мрії і шлях до неї, як сенс житття у новому релізі артиста КИТ

Любов до мрії і шлях до неї, як сенс житття у новому релізі артиста КИТ

В центрі релізу первинний елемент; четверта зі світових стихія, яка може як руйнувати, так і створювати – вода. Назва пісні “Тихий Океан” – це уособлення найбільшого і найглибшого почуття, на яке  здатна людина – любов. Але про яку любов написав КИТ?

“Я писав текст цієї пісні, будуючи сенс навколо символів. У тебе є мрія – ціль, яка ніби промінь серед хмар. Людина іноді просто рухається за течією, вдягає на себе маски, програє, заплющує очі, живе не своїм життям. Проблеми, як пісок і їх незліченна кількість. Його можна перетворити на скло, так само можна використати випробування, як стимул росту і руху для досягнення мрії. Про це я писав в пісні, про шлях серця, який неможливо пояснити раціонально”, – поділився співак.

Саунд-продюсером треку виступив відомий композитор і артист MORPHOM і, насправді, зіркові друзі команди артиста одразу ж впізнали його музичний почерк.

“Робота над піснею Тихий Океан” почалась іще до того, як я вперше почув її, адже ми із командою думали вцілому яким має бути звук в проекті. Я виходив з параметрів артиста: КИТ – легкий персонаж, він свій, він ніби твій друг. Також, коли є такий сильний символізм в самій назві проекту і синглу, то я брав за основу саунд-дизайну шум океану і голоси китів. Це дало мені впевненість в тому, що нікнейм артиста, назва пісні і архетип поєднуються в одне ціле разом із звучанням”, – говорить композитор та аранжувальник пісні MORPHOM.

Пісня написана про шлях ліричного героя до досягнення мрії і глибока, віддана, вірна любов до неї. Крізь тіні сумніву, крізь біль та невдачі мрія дарує зміст самому процесу. Запрошуємо слухачів пірнути разом із молодим артистом у його шлях серця із назвою “Тихий Океан”.