Любовний трикутник та зрада близької людини: співачка OLENA USENKO презентує нову відеороботу

Любовний трикутник та зрада близької людини: співачка OLENA USENKO презентує нову відеороботу

Співачка OLENA USENKO (Олена Усенко) презентує нову роботу “Очі Зав’яжу”. Це лірична балада, в якій музичний малюнок пісні передає всю мелодійність, чуттєвість та емоційність голосу співачки. Саме потужний вокал – основний інструмент, завдяки якому артистка  будує свій впізнаваний стиль серед інших представників шоу-бізнесу. Завдяки силі голосу та вокальним даним Олена Усенко представляла Україну на “Junior Eurovision 2021″ у Парижі.

“Очі Зав’яжу”  – пісня, пронизана глибокими почуттями. Вона про кохання та особлива тим, що кожна людина, яка прожила зраду близької людини, може знайти себе у цій історії. Це момент, коли починаєш забувати минуле, яке принесло багато сліз та зневіри. Ця пісня допомагає відчути нову надію. Нехай “Очі Зав’яжу” стане для вас першим кроком на шляху до зцілення і нового кохання”, – ділиться співачка.

Саме тема розбитого серця та його зцілення є наскрізною у візуалізації до синглу. Відеокліп – це історія любовного трикутника та зради коханої людини. За сюжетом, співачка – це дівчина, що пізнала зраду коханого з найближчою подругою та переживає всю біль втрати у своїй кімнаті. У кліпі Олена проявила свої акторські здібності, адже багато кадрів побудовані на акторській емоційній грі. Режисером відео стала Олена Усенко