“малинове сонце” – новий хіт про кохання від TAB та NAIMES в рага-хоп стилі

“малинове сонце” – новий хіт про кохання від TAB та NAIMES в рага-хоп стилі

Трек «малинове сонце» розповідає про історію кохання людей, які по-справжньому щасливі. Ідеальне кохання у пісні метафорично представлене у вигляді малинового сонця, промені якого надають закоханим ринутися у свої почуття, забувши про все.

“Я дуже щасливий, що ми зробили цю пісню, бо вважаю NAIMESa одним з найкращих представників в жанрі рага-хоп, який ще за часів гурту “Сальто Назад” я полюбив усім серцем. Коли я почув демку Вови,  то одразу закохався в цей приспів. Це вайб, який нас поєднав. Сподіваюся, вам теж сподобається наша перша спільна робота!” – коментує нову пісню TAB.

“В сьогоднішньому світі зі зруйнованими цінностями, щире кохання виглядає незвичайним, але прекрасним, таким самим, як сонце малинового кольору на світанку або на заході”, – кажуть артисти. 

“Я виріс на “Сальто Назад”, тому для нас обох це дуже крутий експеримент – створити спільну пісню. Якщо ви ніколи не бачили малинове сонце, то варто придивитися і, може, саме з правильною людиною поруч ви зустрінете світанок під малиновим промінням”, – додає NAIMES.

Пісня вже  доступна на всіх музичних платформах