MASH дебютує з синглом та кліпом “Чом”

MASH дебютує з синглом та кліпом “Чом”

Глибинна та лірична душею, але транслююча світло, співачка MASH дебютує з сольним проєктом та презентує сольну композицію “Чом”. Проєкт MASH – це про життєві перипетії, які поєднуються у несумісні процеси у одній людині. Але сама виконавиця запевняє, що транслюючи пошук себе у моменті, може допомогти іншим людям.

“Місія мого сольного проєкту – пошук себе справжньої, прагнення таки віднайти себе, і служіння людям, тому що я відчуваю у цьому свою силу та великий потенціал. Навчитись служити, в першу чергу, собі та своєму таланту. Своїм прикладом для людей, як з постійної “внутрішньої війни” проходити зцілення. Маю шалену надію, що майбутні мої пісні, в яких я буду звучати, будуть лікувати інших людей”поділилась MASH.

“Чом ти не прийшов” – це красива українська народна пісня з soul та r&b вайбом. MASH, своєю чергою, жадала додати у цю композицію руху та динаміки, аби слухач міг почути “пульсацію” всередині себе. Авторське прочитання народної пісні вийшло дуже качовим. Аранжування було написано у творчому тандемі з талановитим KÓRNEL.

MASH дебютує з синглом та кліпом “Чом”

“Ця пісня познайомила мене зі світом музики. Зовсім маленькою, я прийшла у музичну школу і мене малютку посадили за баян. Просто тому, що більше не було інструменту вдома, крім баяну. І власне, перша пісня, яку я грала на музичному інструменті – була “Чом ти не прийшов”. Це був перший академконцерт, на якому я грала, як сольна виконавиця. Це для мене так тендітно і так вразливо, саме ця історія. Пройшло дуже багато років, я точно вже не вмію грати на баяні. Але якщо дати мені цей інструмент зараз, я не заграю нічого, окрім пісні “Чом ти не прийшов”. Це так романтично!”про вибір дебютного треку.

Ідея відео роботи стала для багатьох дуже неочікуваною. Естетичні кіношні кадри та MASH, яка точно транслює неприховану справжність. Ніби в душі проростають квіти, але не зовсім. Кліп доступний для перегляду на офіційному YouTube-каналі співачки. 

Трек MASH – “Чом”, шукайте на улюбленій музичній платформі!