MÉLOVIN розкрив ім’я української легенди, яка надихнула на написання треку Dreamer

MÉLOVIN розкрив ім'я української легенди, яка надихнула на написання треку Dreamer

Фіналіст національного відбору на Євробачення-2024, відомий співак MÉLOVIN поділився, хто надихнув його до написання конкурсної пісні Dreamer.

MÉLOVIN у своїх соціальних мережах опублікував відео, де розповів, що трек написаний ще у липні липні 2023 року. На той момент співак знаходився у Львів. Саме тоді стався масований обстріл, коли російська ракета влучила в гуртожиток.

“У той день, я пішов на кладовище, на могилу Володимира Івасюка. Це легендарна людина, яку знищила радянська влада. Насправді, все, що тоді відбувалося, відбувається з нами і зараз – це треба розуміти. Історія повторюється, а тому хочеться пронести цей меседж крізь музику. Хто б не казав, що політика і музика – це несумісні речі, як виявилося зараз – дуже сумісні”, – пригадав фіналіст національного відбору на “Євробачення-2024”.

Саме легендарний музикант став джерелом натхнення для MÉLOVIN. Адже після цього візиту народилася мелодія конкурсної пісні.

“Підійшов до памʼятника Івасюка – він стоїть у повний зріст, а позаду нього рояль. Я взяв його за руку і сказав: “Маестро, дайте мені натхнення на написання пісні”. Це до мурашок просто… я повернувся у готель, піднявся на оглядовий майданчик і в голові заграла музика від початку і до кінця. Я зрозумів, що це щось дуже дивне, адже мені здалося, що в моїй голові співав потойбічний хор. Я зразу ж зайшов у свій номер, записав на диктофон пісню”, – поділився історією написання пісні про мрійників MÉLOVIN.

За словами співака, тоді ж він відчув, що має повернутися на кладовище і віддячити музиканту. Але при цьому заключив “уявне” парі. На моглиі Івасюка він сказав, що якщо поїде на європейський конкурс у Мальме, то розкаже його музичну історію на всю Європу.