«Метро»: Tulieva випустила свій четвертий трек

«Метро»: Tulieva випустила свій четвертий трек

Телеведуча та ведуча влогів про Євробачення, виявляється ще й співає, і так вона випустила свій четвертий трек як співачка. До створення пісні долучився саундпродюсер Олександр Балабанов, який брав участь у Дитячому Євробаченні-2020, а наразі створив вже свій мініальбом як артист Multiverse та навчається професійно музиці в Лондоні, де вони з Tulieva і записали трек «Метро» улітку, 2023 року.

Сама Tulieva каже, що її пісня про нерозділене кохання:

«Я знаю, що для пісні, кохання — це банальна тема, але в мене вже, мабуть, як традиція — видавати по пісні в рік, тому я завжди співаю про те, що мені дуже болить. Так вже сталось, що моє кохання не склалось. Пісня була написана влітку, в сльозах і з болем: все по сценарію трагікомедії, а потім я мала можливість поїхати до Лондону і так склались обставини, що саме на іншому кінці світу, була народжена музика для моїх слів, якими я виливала біль».
Попередні пісні Tulieva творила з саундпродюсером Михайло Клименко, який заснував гурт ADAM, а також написав чимало пісень для Євробачення. «Фото» та «Дихати» були створені у стилі синті-поп, та цього разу, пісня «Метро» виконана у стилі попрок, тому є дещо експериментом, бо співачка досі шукає свій стиль у новій українській музиці.