Міша Кацурін випустив перший альбом – “Допустим”

Міша Кацурін

Міша Кацурін випустив перший альбом. "Допустім"

Міша Кацурін випустив перший альбом. "Допустім"

Ресторатор і музикант Міша Кацурін минулого року повернувся в музичну індустрію з піснями “Курорт” і “А что если”.

17-го вересня артист випустив свій дебютний альбом “Допустим” і кліп на пісню “Полосы”. Розповідаємо, чому Міша довго не наважувався публікувати музику та до чого тут костюм зайця.

Як “зайчик” реалізував свою мрію

“У дитинстві я сказав батькам, що хочу займатися музикою та почув у відповідь, що «успіху в творчості досягають одиниці. Найімовірніше, ти співатимеш у костюмі зайчика у провінційному театрі». Я пішов вчитися на економіста, а слова ці запам’ятав на все життя. Сьогодні мені 33, я побудував 4 ресторани, 3 нічні клуби, бренд одягу і став батьком двох дітей. Увесь цей час я продовжував писати музику, але боявся її публікувати. Точніше, боявся мій внутрішній маленький Міша, якому не хотілося бути сумним лохом у костюмі зайця “, – розповідає Міша Кацурін.

Усвідомивши це, артист зібрав удома невелику студію звукозапису та записав альбом. Щоб зняти для нього обкладинку, Міша відправився в рідну бердянську музичну школу, аби саме в ній сфотографуватися у костюмі зайчика.

“На обкладинці альбому я, Міша Кацурін, в актовій залі бердянської музичної школи в костюмі зайчика хочу повідомити наступне:
 1. Робіть те, що любите і не слухайте нікого, підтримують вас чи ні. Тому що єдина непорушна опора для себе – ми самі.
 2. Підтримуйте тих, кого любите! Тому що навіть найсильнішій людині потрібна людина, яка в неї вірить”.

“Допустим” містить 9 треків, серед яких не тільки нові, але і раніше відсутні на стімінгах «В кайф» і «Спорт и бухло». Прослухати весь альбом можна тут.

Про реліз і зйомки кліпу

До виходу альбому Кацурін розшукав свою вчительку з фортепіано Інну Іванівну Пейчеву, з якою не бачився зі школи. Разом з Мішею вона взяла участь у зйомці в музичній школі.

Реліз альбому відбувся 17-го вересня, в День рідного міста музиканта – Бердянська, і одночасно в день річниці весілля Міші з його дружиною, Дашею Кацуріною.

Разом з релізом альбому також вийшов кліп на пісню “Полосы”. Зйомки проходили цьогоріч у Парижі. Над відео працював режисер Влад Фішез, який уже знімав для Міші кліп на пісню “Курорт”.