“Молитва” за Україну: донька відомого композитора Крістіна Присяжнюк випустила пісню, яку батько написав 27 років тому

"Молитва" за Україну: донька відомого композитора Крістіна Присяжнюк випустила пісню, яку батько написав 27 років тому

До річниці повномасштабної війни в Україні, співачка Крістіна Присяжнюк презентує композицію “Молитва“. За словами виконавиці, ця пісня отримала життя ще в далекому 1996 році, її написав батько співачки, відомий композитор та заслужений працівник культури України — Микола Присяжнюк. 

Попри те, що минуло вже 27 років, сенс композиції як ніколи актуальний. 

“Пісню написав мій батько у далекому 1996 році, коли Україна зростала та розвивалась. “Молитва” довго лежала у шухляді. Та я дуже часто її згадувала і знала, що настане день, коли вона зазвучить. В пам’ять про мого батька — справжнього та відданого сина своєї країни. У підтримку мільйонів українців, які проживають щоденні втрати. Вірю, що Господь милостивий. Він почує наші молитви та вилікує Своєю любов’ю”, — зазначила Крістіна Присяжнюк.

Для екранізації композиції локацією був обраний Костел Христа Царя в Івано-Франківську. Окрасою відеороботи став єдиний в області орган, який у 2016 році був привезений із Нідерландів. Окрім того, орган звучить як і в першому, так і в новому аранжуванні пісні “Молитва”.

“У кліпі ми показали три покоління жінок, аби акцентувати на тому, що про перемогу мріють усі – від підлітків до людей у віці. Всі бажають, щоб в Україні знову настав мир та злагода. І про це ми молимось щодня”, — розповіла співачка.