MONATIK повертається! Улюблений артист мільйонів знову відвідає Америку та Канаду зі своєю легендарною програмою 

MONATIK повертається! Улюблений артист мільйонів знову відвідає Америку та Канаду зі своєю легендарною програмою 

Український артист дасть благодійні концерти, спрямовані на збір коштів для ЗСУ, у містах Америки та Канади.  

Відомий український митець та автор улюблених композицій мільйонів слухачів по всьому світові MONATIK повертається із сольним благодійним туром “ART Терапія”. Артист поїде в міста Америки та Канади (Vancouver, Los Angeles, Miami, Chicago, New York, Edmonton and Toronto). Артист подарує своїм шанувальниками нові композиції, а також відремонтовані “repaired” версії своїх легендарних хітів. 

“Кожний раз”, “Кружить”, “Те, від чого без тями”, “Про Чарівну”, “Люди, як камені” та багато інших пісень MONATIK зазвучать в унісон задля того, аби зібрати кошти для захисників та захисниць України, що кожного дня боронять нашу країну. На всі зібрані кошти будуть закуплені дрони та тепловізори, що будуть одразу передані на фронт. 

Артист та волонтер MONATIK з перших днів війни займається активною просвітницькою та волонтерською діяльністю. Також збором гуманітарної допомоги для української Армії, Тероборони та Волонтерів. За час повномасштабної війни завдяки MONATIK вдалося передати більше ніж 1 000 000 евро на потреби України та українців (кошти було передано для таких Фондів, як “Твоя опора”, “UNITED 24”, “Фонд Маша”, Фонд “Охматдит” та особисті потреби бригад та волонтерів). Також артист постійно дає концерти на прифронтових зонах для наших військових, працівників ДТЕК, освіти, лікарів та волонтерів. 

На думку організаторів великого благодійного туру такі концерти в Америці, як MONATIK “ART Терапія” максимально необхідні. Адже це не лише спосіб допомогти країні збором коштів, а й можливість нагадати всьому світові, який найжорстокіший теророр 21-го сторіччя відбувається в країні, бо пісні MONATIK несуть важливу соціально-просвітницьку місію.  

Під час проведення даного благодійного туру також буде здійснено благодійний аукціон. Всі виручені кошти з даної події будуть передані на потреби армії України. 

Квитки вже у продажу.

Resilience Entertainment організовує цей тур. Агенція проводить та просуває публічні, благодійні та приватні концерти для понад 40 найкращих та талантовитих артистів з України (Океан Ельзи, Тіна Кароль, Monatik, Вєрка Сердючка, Kalush Orchestra та інші) у Північній Америці. У 2022 році Resilience Entertainment перерахувала понад 500 000 доларів у фонди допомоги Україні та громадським організаціям від благодійних концертів.