MONATIK представив кавер на пісню “Старі фотографії” Скрябіна

MONATIK представив кавер на пісню "Старі фотографії" Скрябіна

MONATIK представив кавер на пісню "Старі фотографії" Скрябіна

MONATIK представив кавер-версію пісні “Старі фотографії”, яка стала одним з саундтреків до фільму “Я, “Побєда” і Берлін” за повістю Кузьми Скрябіна

Вперше в історії українського кіно відомі музиканти записали кавери-версії 16 пісень культового українського гурту “Скрябін”. Треки можна буде почути в пригодницькому роуд-муві «‎‎Я, “Побєда” і Берлін», знятому кінокомпанією Star Media  за мотивами однойменної книги Андрія Кузьменка. Прем’єру на великих екранах заплановано на весну 2022 року.

“Старі фотографії” — беззаперечний хіт, який з легкістю процитують не лише фанати гурту “Скрябін”. Тож не дивно, що кавер саме на цю пісню став початком масштабного музичного промо від творців фільму. До того ж саме “Старі фотографії” найбільше перегукуються з ідеєю та настроєм майбутнього кінохіта. Нове звучання їй подарував відомий артист, саунд-продюсер, перший поп-музикант, який зібрав НСК “Олімпійський”, автор пісень, які люблять мільйони слухачів з усього світу – український артист, саунд-продюсер, хореограф і композитор MONATIK.

MONATIK:  “Як же я люблю цю пісню! Ми відчували величезну відповідальність і хвилювання під час роботи над цим твором. Велика честь його виконувати. Дякуємо за довіру всім творцям фільму за книгою геніального Кузьми Скрябіна. Я з нетерпінням чекаю “Я “Побєда” і Берлін!”

Режисер Ольга Ряшина та продюсери фільму об’єднали різні за стилем, подачею, поглядом треки в крутий мікс, який дозволить перейнятися атмосферою фільму та епохою 90-х, відчути весь спектр емоцій, прожити разом з героями карколомні пригоди. 

До співробітництва було залучено як найвідоміших музикантів, чиї хіти підкорили не лише всю Україну й потрапили в ТОП плейлистів за кордоном, так і маловідомих виконавців.

«‎‎Я, “Побєда” і Берлін» — історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту - встигнути на виступ. Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.Інформаційні партнери: Благодійний фонд ім. Кузьми Скрябіна, група компаній «РТМ-Україна», інтернет-видання «Обозреватель», радіогрупа TAVR MEDIA та радіостанція Radio Roks, музично-розважальний телеканал M1.