MONATIK презентує чуттєву композицію та відео “Люди… Камені”, зняте в Одесі Таню Муіньо

MONATIK презентує нову композицію в проєкті Repaired: "Мокра" 

Артист у своїй новій пісні “Люди… Камені…” порушив важливе соціальне питання. 

Кожного дня ми невпинно гортаємо стрічку новин, у якій бачимо те, як світ сходить з розуму. Переживаючи таке страшне горе, як війна, душа кожного з нас стає каменем. Хтось – кидається образами, як камінням, у ближнього. Проте є ті, хто стає дорогоцінним, витонченим, міцним, довговічним, сильним камінням, що відточує свої грані. Нова пісня MONATIK “Люди… Камені…” саме про таких людей. 

Як амбасадор Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” MONATIK звертає увагу на те, що зараз, як ніколи потрібно об’єднуватися, а не цькувати один одного. Важливо вірити, будувати мрії, шукати мотивацію до звершення своїх рішень і “проростати травами, які згодом перетворяться в квіти”. 

“#Люди часто кидають #Камені в людей. Потім непомітно перетворюються на суцільний камінь. Гублячи душу, відчуття, мотивацію до своїх рішень і звершень. Через це в них виникає велике бажання перетворити на каміння інших. Не дивлячись на це все, я не виправдано оптимістично вірю, що всі камені проростуть травами й згодом перетворяться на квіти. Я щиро вірю, що світло прокинеться в кожному з нас. Я саме про нас. Все пройдемо, все і всіх подолаємо! P.S. Проте не варто забувати, що є дорогоцінні камені, такі як, наприклад, смарагд! Це безцінно!”, – коментує MONATIK.

Одночасно з композицією вийшло і друге home video MONATIK, зняте голлівудською режисеркою Таню Муіньо. В заданому форматі відеороликів артист ділиться історією зі своєю подругою, прогулюючись вулицями Одеси, а вона документує все це на VHS камеру.  

Нагадаємо, що MONATIK наразі знаходиться у Всеукраїнському благодійному турі “ART Оборона”, в рамках якого збирає кошти для сімей з деокупованих територій. Цього тижня артист дасть концерти у Запоріжжі, Кривому Розі, Дніпрі, Кропивницькому, Черкасах та Кременчуці, де вперше наживо виконає композицію “Люди… Камені”. В цей складний період для країни артист залишається разом зі своїми слухачами й проводить благодійні концерти на прифронтових територіях.