MONATIK презентує: “Дивна ніч” – оммаж до творчості легенди української музики Миколи Мозгового

MONATIK презентує: “Дивна ніч” - оммаж до творчості легенди української музики Миколи Мозгового

Видатний артист і композитор MONATIK прем’єрить пісню “Дивна ніч”, що наближає нас до перемоги України! 

Популярний артист та композитор MONATIK релізить надихаючу переможну танцювальну композицію “Дивна ніч”. Ця пісня – жест шани до творчості легенди української музики Миколи Мозгового. Варто відзначити, що її прем’єра мала відбутися ще до повномасштабної війни в Україні на “Вечорі пам’яті Миколи Мозгового”, для якого MONATIK ексклюзивно розроблював даний оммаж (своє прочитання, вираз уваги до класика). Як розповідає сам артист, з пропозицією до нього зробити ремейк звернулася донька поета – Олена Мозгова.

Прем’єру композиції “Дивна ніч” з неймовірним ажіотажем очікували фани артиста після допрем’єрного прослуховування її виконання на благодійному концерті MONATIK “ART Оборона” в київському метро, трансляція якого відбувалася під час загального марафону на всіх телеканалах нашої країни.

MONATIK презентує: “Дивна ніч” - оммаж до творчості легенди української музики Миколи Мозгового

Пісня не лише знайомить із текстом та історичною особистістю класика української поезії Миколою Мозговим (хоча це важлива місія композиції). Новий сучасний мотив і прочитання від MONATIK мотивують усміхатися та танцювати душу, а також запалює вогонь у серцях навіть коли навколо гасне світло. Вже з прослуховування першого куплета нам хочеться підхоплювати мотив та згадувати кожному свою «Дивну ніч».

MONATIK завжди дуже особливо підходить до кожного свого реліза. Він максимально вибагливий до якості звуку, концепції, а також самого процесу запуску. Він приділяє необхідну увагу кожній пісні та робить її особливою.

MONATIK презентує: “Дивна ніч” - оммаж до творчості легенди української музики Миколи Мозгового

Нагадаємо, що MONATIK є креатором творчого фронту “ART Оборона”, спільними зусиллями якого, партнерськими проєктами та особистими коштами артиста вдалося виділити більше ніж 20 мільйонів гривень (майже 500 000 євро) для потреб ЗСУ та українців.